Inzerát je již bohužel neaktivní.
Daruji oblečení na fotografiích jsou pouze některé.
Růžová košile Pimkie, velikost M.
Žlutý svetr HM, velikost S.
Růžový svetr Polo Jeans Company, velikost psaná XL, ale podle mne S.
Růžový svetr Tommy Hilfiger, velikost S.
Tříčtvrteční kalhoty Pepe Jeans, velikost 28.
Zelený svetr HM, velikost XS.
Bílé tričko Louis Vuitton, velikost M.
Černé triko Christian Dior, velikost S.
Bílá sukně Terranova, velikost S.
Hnědé tričko Bloom, velikost M.
Bílé tričko Reebok, velikost M.
Černo bílé tričko Gang, velikost S.
Nevím, zda se jedná o originály, proto daruji. Nejlépe vše najednou. Osobní vyzvednutí je možné na Praze 4 - Háje.
Daruji za odvoz
Daruji za odvoz viz foto. Vesměs všechny jsou rozlámané kolem dírek, ale spíš z rubové strany. Tmavý matný v nejlepším stavu. Odběr pouze všech najednou. Převzetí dle profilu, časově po dohodě.
Daruji za odvoz černou podprsenku (plavky) velikost košíčků B na zavazování. Pouze osobní předání poblíž Flóry.
Daruji za odvoz dámské tričko vel. L. Pouze osobní předání poblíž Flóry.
Daruji kuchyň, dost použitá, již demontovaná. Bez spotřebičů. Dvířka jsou z masivu. Rozměry pošlu pokud bude zájem, jde o panelákovou kuchyň.
Daruji za odvoz, předání Dejvice Pha 6
Daruji za odvoz NEFUNKČNÍ příklepovou vrtačku Parkside PSBM 500 C4. Vyzvednutí na Střížkově.
Daruji za odvoz - zachovalou, čistou palandu - bílá, dřevo, 2 matrace - čisté, 2 šuplíky pod postel. Odvoz možný někdy ve večerních hodinách a samozřejmě musíte si ji u nás rozmontovat (prosím - kdo to skutečně umí), a pak už u vás smontovat. Palanda se dá rozmontovat a používat jako dvě samostatné postele, je možná i vidět na fotce. Je nutné si postel snést ze 4.patra po schodech, menší díly možné svést i malým výtahem, lokace - u Žižkovská věži.