Lednice Elektrolux 125cm
před 5 roky zobrazeno 601×
Lednička funguje, ale na boku vedle mrazáku se zvenku potí a poslední dobou je zezadu cítit zápach. Zápach je zvenku, vevnitř byla vždy čistá a uvnitř nesmrdí. Zápach bude způsoben nedokonalou izolací mrazáku. Každopádně třeba do sklepa nebo pergoly bude jistě OK.
Nové inzeráty v kategorii (Elektro)
hledám funkční mobil
Brno-město - Brno
rádio s CD
Brno-město - Brno
mini notebook (asi nefunkční)
Hlavní město Praha - Praha 4
Vysavač Thomas Animal Pure Perfect Air
Hlavní město Praha - Praha 17