světlo
před 11 roky zobrazeno 954×
Nabízím toto světlo. Je ěkoda ho vyhodit a já ho nikde nevyužiju.
Kdyby jste chtěli za ně něco dát tak sháním dost kyblíky, plastové mísy, plastové krabičky, ošatky , košíky či nějáké vaše přebytky , které by se mi mohli hodit.
Další inzeráty uživatele
Nové inzeráty v kategorii (Elektro)
hledám funkční mobil
Brno-město - Brno
rádio s CD
Brno-město - Brno
mini notebook (asi nefunkční)
Hlavní město Praha - Praha 4
Vysavač Thomas Animal Pure Perfect Air
Hlavní město Praha - Praha 17
Nové inzeráty v okolí (Kolín)
Miska
Kolín - Klučov
Cedulka
Kolín - Klučov
Deska
Kolín - Klučov
Naše století rozšířeni
Kolín - Klučov