MANA - tři balení (po expiraci)
před 5 roky zobrazeno 604×
ANO, bude líp - a pokud čistě náhodou není, jistě využijete tento komplexní výživový doplněk v prášku, který posílí organizmus oslabený každodenním se rozčilováním nad tuzemským zpravodajstvím, stejně jako IQ tak potřebné k úspěšnému se zorientování v současném chaosu vládních opatření.
A teď vážně - balení jsou po expiraci, ale vzhledem k tomu, že je to neotevřený sušený produkt (navíc bez živočisných přísad), budou podle mě ještě v pohodě. Určitě stojí za vyzkoušení někomu, kdo váhá, jestli podobnou výživu do jídelníčku zařadit nebo ne.
Chcete-li zvýšit pravděpodobnost, že Vám předmět daruji, zkuste se prosím trochu rozepsat, jak je plánujete využít. Osobní odběr je možný na Táborského nábřeží podle předchozí domluvy.
Nový majitel
Štědrý dárce
Majk
"Domluveno a předáno bez problémů. :)"
Lokalita: Brno
Zobrazit na mapě
Nové inzeráty v kategorii (Potraviny)
Různé bombony
Hlavní město Praha - Praha
Samosběr třešní
Hlavní město Praha - Praha 13
Kapsle do kávovaru
Hlavní město Praha - Praha 4
Oříšky po expiraci
Hlavní město Praha - Praha
Nové inzeráty v okolí (Brno-město)
Cukety
Brno-město - Brno
zrcátko
Brno-město - Brno
leporelo UNESCO
Brno-město - Brno
pohledy UNESCO
Brno-město - Brno