Roky v kruhu kniha od: Jarmila Glazarová
před 5 roky zobrazeno 482×
Kniha oslavuje pilný, nenáročný život v uzavřeném prostoru domova. Vypráví o krásném kraji zpuštošeném hospodářskou krizí.
Tato kniha je životopisem samotné autorky. Zobrazuje zde svůj život na vesnici, vesnické zvyky, lidské povahy lidí, kteří se pohybovali okolo ní, svoje pocity, rozjímání a manželství s o mnoho starším mužem - lékařem.
Jejich život je celkem poklidný, oba manželé mají společný zájem - květiny, žena se stará o květiny a kaktusy v domě a manžel pečuje o zahradu a záhonky okolo domu. Táta je doktor velmi dobrý, lidé z celé vesnice se na něho obracejí s každou strastí, takže se jeho pracovní doba prodlužuje i na soboty a neděle, nebo pozdní večery a jeho manželka mu je ochotně při ruce - při každém výjezdu k porodu i na delší cesty ho doprovází.
Její vášní jsou kaktusy, jsou všude v domě, ve skleníku, na verandě, pěstuje jich víc než tři sta.
Nové inzeráty v kategorii (Knihy a tiskoviny)
Testoviny na novy zpusob - kucharka
Brno-venkov - Zbraslav
Knihy
Hlavní město Praha - Praha 4
Katalog Kontakt 4/25 nový*
Hlavní město Praha - Praha 10
Zvláštní schopnosti
Hlavní město Praha - Praha 10
Nové inzeráty v okolí (Hlavní město Praha)
Košík proutěný úložný
Hlavní město Praha - Praha 14
Černé kožené křeslo
Hlavní město Praha - Praha
něco na čištění foto techniky
Hlavní město Praha - Praha 8
Kovové garniže
Hlavní město Praha - Praha