Inzerát je již bohužel neaktivní.
Daruji gauč - viz. foto. Zachovalý, rozložitelný na spaní. Rozměry 210*80 (rozložený 210*150).
Po domluvě můžu dovézt.
Daruji za odvoz používanou sedací soupravu Manstad. Viditelné opotřebení s fleky, s promáčklou pravou opěrkou, ale službu udělá. Včetně 3 polštářů a extra pohovky (rozkládací dvojlůžko). https://www.ikea.com/us/en/assembly_instructions/manstad-corner-sofa-bed-with-storage__AA-264527-7-2.pdf Jen vlastní odvoz, ideálně dodávka.
Daruji za odvoz plastovou stoličku s možností odklopit polstrovaný sedák a využít vnitřní část jako úložný prostor. rozměry 36x48cm
Daruji za odvoz dřevěnou stoličku šedo/modrá rozměry: výška: 35cm šířka: 35mc
Daruji za odvoz Skříňka je používaná, vrchní díl prosklený. Malé nedostatky, jinak pěkná. Rozměry 130cmX60cmX40cm. Pouze osobní odběr Tanvald.
Daruji za odvoz nutná vlastní demontáž. Z důvodu stěhování. Postel poničena od koček ale nebrání funkci. Je bez matrací. Odvoz do 6.5. Včetně nejpozději.
Cca 600 stresnich tašek
Daruji za odvoz hrníčky/skleničky 6x + 6x podšálek + cukřenka. Jsou z tenkostěnného skla, vhodné i na horké nápoje. Držáky k tomu nemám. Předání Neratovice, Praha-Hlavní nádraží, Praha-Eden, případně někde na trase těchto vlaků.
Daruji za odvoz hrníčky/skleničky 5x, 6x podšálek, 6xdržák. Držák je oddělávací, tím se z hrníčků stane sklenička :-). Předání Neratovice - Praha-Hlavní nádraží - Praha - Eden. Případně někde na této trase vlaků.