Boty
před 7 roky zobrazeno 1528×
Vel. 36 měla sem je na sobe možná jednou. Bohužel sem si pri koupi nevšimla zabarvení jedné boty. Kupovane v deichmannu. Třeba někdo využije že si je premaluje (prestrika) podle sebe na nějakou barvu.
Nové inzeráty v kategorii (Oblečení)
trika a kalhoty XXL
Brno-město - Brno
Podprsenka 2ks
Hlavní město Praha - Praha 4
Tílko Bershka
Hlavní město Praha - Praha 4
Pyžamo kalhoty
Hlavní město Praha - Praha 4
Nové inzeráty v okolí (Hlavní město Praha)
Autíčko Gabriolet
Hlavní město Praha - Praha
Autíčko šedé
Hlavní město Praha - Praha
Červené autíčko
Hlavní město Praha - Praha
Autíčko červené
Hlavní město Praha - Praha