Zneviditelnění uživatele

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

Navrhuji zavést možnost kompletně zneviditelnit uživatele pro lidi z black listu (všechny nebo vybrané). To znamená, že uživatelé z mého black listu nejen, že neuvidí mé nabízené předměty, ale ani žádnou mou aktivitu na webu (profil, hodnocení, komentáře). Pro tyto lidi by prostě uživatel jakoby neexistoval a tak by si nemohli hojit své mindráky z nezískaných věcí blokováním diskuzí a jiným šikanózním chováním.

Martina 131 před 7 roky

Nemožné na počkání.

mysik 118 před 7 roky

Zrejme je to reakcia na diskusiu, ktorá bola zablokovaná

Tomáš 421 před 7 roky

Ále. Jen ať klidně vidí, jak se mi jinde daří a klidně si k tomu třeba puknou závistí. Tohle by stejně nic nevyřešilo. Když budu chtít kohokoli vidět, udělám si další účet.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

@Tomáš: To je pravda, možnost založit si více účtů mi pořád nějak uniká.

@mysik: Je to reakce na dlouhodobé omezování uživatelů jinými. Kdo je tady delší dobu a pravidelně přispívá do diskuzí, určitě ví, o čem mluvím.

Tomáš 421 před 7 roky

Maqi89: to chce klid a povznést se nad malicherností závistivců. Co bychom chtěli - komunistický režim naučil lidi akorát závidět a demokracie jim to nezakázala.

mysik 118 před 7 roky

@Tomáš : Presne tak treba to zobrať s nadhľadom a vôbec si to nepripúšťať. Už sa mi tu niečo podobné stalo a je mi to jedno. Nech si každý píše čo chce.

Martina 131 před 7 roky

Programátor je většinou velice zaneprázdněný člověk maqi89.Být trpělivý se někdy vyplácí.

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Maqi89: Toto by byla jen zbytečná práce. Pokud bude člověk, kterého máte na black listu, jen trochu chytrý, tak by na diskuze chodil z jiného účtu, ale odpovídal by Vám ze svého účtu, ze kterého by Vaše příspěvky neviděl.
Spíše to chce vskutku brát s nadhledem, jak zde píší Tomáš a Mysik. Lidé, kteří zde jsou a znají Vás (je jich dost, včetně mně), tak vědí, jaká jste prima pohodová žena a reakce v diskuzi tzv. prudičů nebudou brát vážně.
Je třeba brát na zřetel, že lidičky, kteří se o tyto stránky starají, tak činí ve svém volném čase a proto je třeba zvážit zda návrh bude přínosný či nikoliv.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

Díky všem za rady a povzbuzení. Máte pravdu, že ten návrh by asi nefungoval.

Rozhodla jsem si dát pauzu a uvidím za pár týdnů, jestli se vrátím zpět. V tuto chvíli jsem znechucená a vychází mi jako lepší věci vyhodit než darovat.

Těm, se kterými jsme se dohodli na darování určitých věcí, napíšu e-mail. Kdo má můj mail, může psát, jestli něco shání. Momentálně mám připravené na vyhazov věci do kuchyně, domácnosti a stavební materiál.