Vzkazy

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Petratra (autor tématu) 4 před 7 roky

Souhlasím s tématem níže pode mnou, seznam oblíbených uživatelů je moc dobrý nápad
Potom mám ještě takovou jednu osobní věc. Škoda, že není možné posílat vzkazy uživatelům i jindy než když je zájem o jeho věc. Jeden uživatel tu nabízí semínka levandule, o kterou moc stojím, ale už je rezervováno pro někoho jiného. Tak bych se jen chtěla zeptat, jestli náhodou nemá semínek více a i kdyby ne, měla bych jen dotaz k pěstování levandule... Nemám potřebu ostatní uživatele kontaktovat, ale v tomto případě by se mi to moc hodilo.

Aneta Kuncová 21 před 7 roky

Co zkusit kontaktovat přes jiný inzerat, pokud teda má?

Eva* 171 před 7 roky

Nebojte, paní semínka levandule nabízí co chvíli.

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Kontaktování přes jiný inzerát? Takové uživatele, kteří reagují přes jiný inzerát si osobně dávám do blacklistu.

Jen pro příklad:
Nabízel jsem zde mobilní telefon. Starý kousek, použitelný jako nouzovka na volání. Ozval se mi přes jiný můj inzerát nějaký člověk, že ho chce. Vzhledem k tomu, že telefon byl už zarezervován, rozhodně nevidím důvod obtěžovat darujícího tím, že mu budete spamovat mail tímto způsobem.

S návrhem ale souhlasím. Dokonce bych přidal i něco, jako vnitřní poštu zde k tomu určenou, kde by si ale dotyčný mohl vypnout notifikace na mail.

Maqi89 135 před 7 roky

Vnitřní poštu bych také uvítala, stejně sem chodím skoro každý den, tak bych si zprávy četla zde.

Jinak pokud něco sháníte, můžete vystavit inzerát typu "hledám" a případný dárce se Vám ozve sám, bude-li chtít.

Tomáš 421 před 7 roky

@ Josef Turek:
"Kontaktování přes jiný inzerát? Takové uživatele, kteří reagují přes jiný inzerát si osobně dávám do blacklistu. "
Podle mne - zbytečně unáhlené řešení. Nedávno jste si přece přál u inzerátu zveřejněný telefon i email a přel jste se se mnou o stalkingu - to byste pak taky uživatele blokoval při prvním kontaktu?

Aneta Kuncová 21 před 7 roky

@Josef Turek:

nemyslela jsem to tak, že když mám o něco zájem, mám otravovat přes jiné inzeráty, šlo pouze o tento jeden konkrétní příklad, kdy paní chtěla něco, co bude pravděpodobně k dispozici opakovaně a navíc chtěla případně jen radu od zkušeného pěstitele.

Petratra (autor tématu) 4 před 7 roky

O možnosti vystavit inzerát, že něco hledám jsem nevěděla a udělala jsem to a dneska si pro semínka levandule jdu, bezva. Zafungovalo.
Uživatele opravdu nemám v úmyslu kontaktovat přes jiný inzerát, to se mi zdá oboustranně nevhodný a nevýhodný. Ale mohou nastat situace, nějaký konkrétní dotazy, kdy by se nějaká možnost uživatele kontaktovat hodila. Vnitřní pošta, jakýsi vzkazovník by pro to byl ideální
Pokud by paní už semínka neměla, hodila by se mi aspoň rada kdy a jak levanduli zasadit a jak o ni pečovat. Což by paní snad neotravovalo, kdybych jí takový vzkaz poslala.Tady si přece pomáháme navzájem, nechceme se otravovat, ale naopak

Tomáš 421 před 7 roky

@Petratra: Rozdíl mezi slovy "daruji" X "hledám" při přidávání inzerátu není až tak patrný, dost snadno se to zamění…

Martina 131 před 7 roky

Aneto,mě zrovna přes další volný inzerát lidé kontaktují. Inzerát lze během funkčnosti libovolně upravit,tak v tom problém nevidím,domluvit se. Já spíš zápasím s tou délkou rezervace,pokud opravdu vyberu pro danou věc člověka sociálně slabšího a mám zájem mu něco darovat, měsíc vážně nestačí.

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Martina:
já to řeším tak, že pokud je potřeba delší doba rezervace a vím, že človíček, který má věc zarezervovanou, tak si jí skutečně vezme, tak inzerát smažu s tím, že jsem mu věc darovala, ale dělám to jen u lidiček, kterým už jsem něco darovala nebo od nich něco získala. Pak pro ně mohu mít věc připravenou libovolně dlouho.

Linux Debian 64 před 7 roky

A nebo možná, před skončením platnosti 1. inz., vytvořit stejný druhý

michal 95 před 7 roky

Před skončením platnosti by se měl zrušit Linux Debian ty duro .

Linux Debian 64 před 7 roky

Michale, ty ubožáku, o co ti jde ?

Majka 2 před 7 roky

To se jen Roubíček zapomněl odhlásit, má asi 6 profilů. Už se to tu rozebíralo. Vždycky se s někým pohádá a pak mu nadává že všech profilů.

Linux Debian 64 před 7 roky

@Majka: díky za info/tip. Normálně přemýšlím, že bych požádala kolegu, že by jsme něco spíchli, ideálně v BackdropCMS nebo Drupal (7) jako základ, prostě alternativu tohoto serveru.
Ale na druhé straně, je škoda těch slušných, dobrých lidí, kteří zde jsou a zbytečně "tříštit síly" není zrovna okay.
Nebo pak když par lidí znechuceně odejdou, zejména ti/ty, kteří/které mají co nabídnout, pak server začne kvalitativně upadat...
Pro "darovače": vždy je možnost navštívit lokální pobočku Armády Spásy a darovat použitelné věci tam.

Martina 131 před 7 roky

Roubíčku, Roubíčku...

Tomáš 421 před 7 roky

@Linux Debian: Armáda Spásy není univerzální řešení.
Jinak jestli tu řádí nějaký Roubíček, Pepíček či Honzíček, mi je úplně někde. Máte blacklist? Tak o co jde? Lidi nepředěláte předěláváním webovek a multinickaře teprve ne, hm?
Nekazme si zbytečně dobrou náladu. Psychopati z pokažené nálady druhých lidí čerpají pro sebe životní energii, i když o ní jen čtou v internetové diskuzi.

michal 95 před 7 roky

Nemám potřebu pro ubohou majku mít 6 profilů ani pro ubožáky co umí zavirovat comp to kámoš dostal od někoho zde celé jsem to musel přeinstalovat a nemám potřebu se schovávat za přezdívky nebo jiná jména

Monika Špoulová 101 před 7 roky

michal: Roubíčku, teď jsi se nachytal sám, zapomněl jsi, že jsi přihlášen pod jiným profilem.

vilda1 34 před 7 roky

ZA Roubíčka jsem dostal" STOPKU. a TO JSEM NAPSAL JEN PRAVDU." 6 profilů a jeden rukopis admin mě přesto stopl.

michal 95 před 7 roky

Dobře vám tak Vildo1 nemáte trpět stihomamem opakuje pro chudáky ,že s Roubíčkem nemám co do činění a to je na posledy

michal 95 před 7 roky

A ještě na posledy než si vás přidám všechny co mi zde očerňují na svůj Black list ,pokud mi někdo zablokuje tak má smůlu klidně si udělám na svoje jméno Goran i jiný profil a přihlásím se třeba z kavárny nelze blokovat všechny kavárny a restaurace .No to je bodka krátká

Martina 131 před 7 roky

A k čemu je to dobré,mít několik profilů?

vilda1 34 před 7 roky

michal - když nejste Roubíček tak co se čílíte,a to o těch kavárnách že se nedá dohledat,tak to už tady někdo psal už si nepamatujete? Tak já ano. Slovosled a rukopis je pořád stejný.