Inzerát už není aktivní.

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Ivana Holovská (autor tématu) 1 před 7 roky

Na inzerát se mi před vypršením 30 denní platnosti ozval zájemce. Chtěla jsem ho po darování ohodnotit, ale inzerát již není aktivní, takže nelze přidat...

Maqi89 135 před 7 roky

To už se mi také několikrát stalo. V takovém případě nezbývá než inzerát vystavit znovu a dohodnout se s obdarovaným, aby u něj znovu stiskl tlačítko "Mám zájem", pak jde hodnocení udělit. Nicméně záleží na vůli obdarovaného a také je nepříjemné, že píšou i jiní zájemci, i když do nabídky napíšete, že věc již není k mání.

Tomáš 421 před 7 roky

Já se přimlouvám za více než 30 dní (řekněme min 40, lépe 50-60), zvlášť naléhavé je to v létě, kdy jsou prázdniny a dovolené.

Martina 131 před 7 roky

A nebo možnosti nastavení počtu dní,je to opravdu někdy složité.

Maqi89 135 před 7 roky

Ideální by byla možnost prodloužit inzerát (třeba jen o pár dní) pokud je u něj rezervace.

Sluníčko 53 před 7 roky

Dovolím si napsat svcou zkušenost: jelikož proběhlo předání po uplynutí platnosti inzerátu, napsala jsem administrátorům, zda by byli hodní a přidali hodnocení spolehlivému zájemci místo mě. Sice jsem nezískala body za smazání inzerátu, ale pro ostatní má zájemce ode mě hodnocení že je spolehlivý.

Sluníčko 53 před 7 roky

Jinak souhlasím s možností nastavení délky vystavení inzerátu s případnou možností prodloužení.