To se mi líbí

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Eva* (autor tématu) 171 před 7 roky

Je hezké, že je možné si inzerát označit a lépe ho tak sledovat. Nerozumím tomu, jakou funkci to má pro darujícího? Příklad- vidím, že u mého inzerátu kliklo několik lidí na To se mi libí. Nemám jak zjistit, kdo to byl. Nikde se mi to nezobrazí. Možná ani zájemce, kteří si nepřečetli pravidla netuší, že to není stejné jako na fb a nestačí kliknout na To se mi líbí. Zkrátka je potřeba skutečně napsat pár písmenek. Možná jsem ale jen tuto funkci nepochopila já. Vysvětlí mi to někdo, prosím? Děkuji.

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

Zájemce, Evo, který si nepřečte pravidla, není zájemce. Jinde jsem to vyřešil tak že hned napíšu že nabídka platí do smazání inzerátu.
Asi i toto je důvod proč jsou tady nabídky i několik týdnů.

Marty 44 před 7 roky

Dobrý večer,
funkce srdíčko je to proto, že pokud vás inzerát zaujal a je buďto v rezervaci nebo aktivní a vy jej chcete nadále sledovat, zda se neuvolní nebo nebude předán vložíte si ho tím do skupiny oblíbené, nemusíte ho pak sálodlouze hledat. Stačí pak už jen kliknout na profil a vybrat oblíbené. Pokud ho inzerující v průběhu času předá uvidíte, že je již předán a máte možnost ho ihned smazat ze skupiny
S pozdravem Admin Márty

Eva* (autor tématu) 171 před 7 roky

Dobrý den, děkuji za vysvětlení. Pro hledající je to skvělá věc.