nabídky inzerátů ,za odvoz,

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Miloš Najč (autor tématu) 2 před 8 roky

Nechápu lidi kteří něco nabízí, já píši pár okamžiků potom, že bych měl zájem, odpověď žádná a po chvíli je inzerát zarezervován! Což se mi to stalo několikrát. Chování těchto inzerentů se mi zdá nechutné! Pokud něco dáváte na internet tak také čtěte odpovědi a ne že to hned nabídnete někde v hospodě.

Ivana B. 57 před 8 roky

Pane Najč, co je nechutný nebo není nechutný snad nebudete rozbírat tady.. o některé nabízené věci je tak velký zájem, že pár okamžiků stčí k vybrání obdarovaného, navíc jestli dotyčný vybírá podle rychlosti a ne podle profilu zájemce..

Olinka Humpoláková 35 před 8 roky

Nekde jsem tu davala stejny prispevek...

Zuzana Taucová 7 před 8 roky

Přesně tak, když jde o zajímavou věc, může přijít 20 mejlů v první minutě. Já dávám prvnímu, dalším - když jich není mnoho - odepíši, že se ev.ozvu. Stejně tak mně někdo napíše, že jsem třeba druhám ale někdy vůbec, což mě nepohoršuje, můžu být žadatel č. 100 a chápu to.

Baruš 27 před 8 roky

Přesně jak píše Iva a Zuzka, někdy je o věc velký zájem a hned se ozve plno lidí, darující není povinen všem odepisovat (i když někomu to může připadat jako slušnost), mě osobně taky nepohoršuje když mi nikdo neodepíše a chápu to... Spíše nechápu, že příspěvky tohoto typu většinou píšou lidé, kteří nic nedarují a jen berou...

Ivana B. 57 před 8 roky

Báro, tak nějak,jak píšeš...jsem moc ráda za tenhle server, jsou tu někteří fajn lidi...

Eva* 171 před 8 roky

Miloši, to vyznělo, jako kdyby měl darující snad povinnost darovat svou věc hned prvnímu zájemci, který si napíše. Tak tomu ale není. Je to majetek darujícího a je jen na něm, koho vybere a komu věc nakonec daruje.

Sluníčko 53 před 8 roky

Dobrý večer všem,.
také se zastanu nabízejících. Když jsem poprvé nabídla kytičku, byla jsem překvapena záplavou zájemců. Všem co si přijeli jsem dala exemplář a když se rostlinky zas rozrostli dala jsem nový inzerát. Leckdy ani nestihnu nahrát fotky u druhého a už mám na první třeba dva tři zájemce. Takže ani ne po minutě první inzerát rezervuji. Sice se snažím všem zájemcům odpovědět, ale občas se stane že email zapadne bez odpovědi.

Některým zájemcům, kteří napíší vzkaz typu: "chci", "mám zájem"...a nic jiného ve zprávě není- tak těm neodpovídám záměrně.
Přeci jen zásady slušného chování by platit měli všude.

Olga Krejčí 22 před 8 roky

V pravidlech je jasně psáno, že není ničí povinnost darovat věc prvnímu zájemci. A víte co? Zkuste tedy taky dát nějakou věc do placu a uvidíme, jak budete reagovat, když Vám přijde záplava mailů. Navíc už jsem se zde jednou vyjádřila, že určitě nikdo u počítače nesedí 24 hodin. Kolikrát zveřejním inzerát a musím odejít do práce. Takže maily od zájemců si přečtu až následující den. A je má volba, koho si vyberu a zkontaktuji.

Ema Hrda 43 před 8 roky

Ano a souhlasím pokud mi zájemce napíše mám zájem bez pozdravení podpisu atd zcela jistě tomuto nemám zájem věc darovat a to uvádím jen ten slušnější případ lidí co reaguí rada věc přenechám člověku co je slušný zasílám telefonní kontakt do práce lidem co slušně odepíší jednou zprávou jelikož mám časové náročnou práci a nemám čas sedět u pc pak záleží jak kdo zavolá a domluví se

Ema Hrda 43 před 8 roky

Ano a souhlasím pokud mi zájemce napíše mám zájem bez pozdravení podpisu atd zcela jistě tomuto nemám zájem věc darovat a to uvádím jen ten slušnější případ lidí co reaguí rada věc přenechám člověku co je slušný zasílám telefonní kontakt do práce lidem co slušně odepíší jednou zprávou jelikož mám časové náročnou práci a nemám čas sedět u pc pak záleží jak kdo zavolá a domluví se

Ema Hrda 43 před 8 roky

Jinak stavá se mi že dám inzerát a hned mi zavolá člověk který si ode mě již něco bral a mám s ním dobrou zkušenost tudíž ani pak nereaguji na ostatní a inzerat hned stornuji což mi připadá normální

Eva* 171 před 8 roky

Terezo, ono je ale jedno, kdo napíše první. Není to soutěž. Záleží na darujícím, koho vybere a komu věc předá. Jak víte, že jste byla první?