Dotaz

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Ema (autor tématu) 9 před 8 roky

Dobrý den mohu poprosit monika enzmannova aby se mi ozvala ohledně boty Nike.Peníze jsem vám odeslala jak jsme byli domluvené a vy jste se mi už neozvala.Posílala jsem vám několik emailů.Předem moc děkuji.Ema

Honza Honza 4 před 8 roky

Neprijemne .

Maxell 9 před 8 roky

Nechci malovat čerta na zeď, ale asi jsem o něco chudší Též se mi paní už neozývá (set top box), ale nestěžuji si, moje blbost a za tu se? Platí..

Marie Hrubesova 5 před 8 roky

Tak jsem asi další v řadě....
Poslala jsem poštovné a paní mi napsala, že jí peníze nedorazily

Olinka Humpoláková 35 před 8 roky

Tak to mi ani neříkejte též sem odeslala peníze na boty nike ..a stale nic vcera v pondeli mi tvrdila ze penize jeste nema odeslala jsem potvrzeni že sem odeslala a uz nekomunikuje..Manžel když viděl jak ne moc dobře píše tak hned říkal že je to nějaká čorka a když každý pošle poštovné tak ma vydeláno tak ž se mužu rozloučit s botama i penezi

Marie Hrubesova 5 před 8 roky

Já jsem jí napsala, že sháním každý kus, že mám čtyři děti a ona mi napsala, že je sama s dítětem,ale může si dovolit konfort. Tak už vím jak....

Olinka Humpoláková 35 před 8 roky

no ja ji psala ze mam derti tri a ze by mi moc pomohla ze si jen tak pro sebe dovolit nemuzu a ona rekla ze sice ma v rezervaci ale necha mi je ze si nevsimla meho prvniho mejlu

Ejmi 12 před 8 roky

No, tak taky jsme poslali 150,- Kč na boty paní Monice

Marie Hrubesova 5 před 8 roky

Její účet je na mužské jméno, že by to byl chlap!?

Maxell 9 před 8 roky

Mi to nedalo, jsem koukal do bakovnictví, ale jméno nikde vidět neni.
262940828/0300

Ejmi 12 před 8 roky

Jedině všichni dohromady podat oznámení na policii, s doklady o komunikaci a převodu peněz. Policie se s tím nebude zabývat, pokud to bude malá částka.

milena 17 před 8 roky

Myslím,že jméno enzmann je falešné - je to přesmyknuté NEZNÁM.
Držím palce Milena

Ema (autor tématu) 9 před 8 roky

Souhlasím stím abychom společně podali trestní oznámení.

Alexandra Drastilová 32 před 8 roky

mě napsala,ze jí manžel odešel s telefonem na noční službu,takže nejspíš sama nebude,je pěkně prolhaná,jestli takovéhle stvoření má dítě,no to z něj asi moc dobrý člověk nevyroste.