Překupníci

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Renata (autor tématu) 6 před 8 roky

Hezký večer všem,
máte někdo tip jak poznat překupníka? Není k dispozici nějaký black list ? Ráda bych se jim vyhnula a dávala raději těm, kdo to opravdu potřebují a využijí

Olga 17 před 8 roky

Renata (autor tématu) 6 před 8 roky

Však Vám jsem věci již také dávala, ne? nechápu teda ty negativní smailíky. Ptám se proto, že mi spousty lidí píše (ti s nimiž jsem dále raději nekomunikovala), že berou vše

Veronika Ava 24 před 8 roky

Zdravím, já daruji pravidelně věci potřebné kamarádce a to co nevyužije, dávám na stránky www.hearth.cz, tam je to takové transparentnější. Když se mi občas někdo nepozdává, ověřuji alespoň na facebookové skupině Oko na oko, zub za zub. Tam jsou uvedeni podvodníci. https://www.facebook.com/groups/135759166621512/?fref=ts. Ver.

Alice 6 před 8 roky

No je to opravdu těžké, mně se např. často ozývají lidé , kteří berou všechno a taky mě dost zaráží, že si něktří pro úplnou blbost přijedou autem, takže mi tak potřební nepřipadají.

hedvika 4 před 8 roky

Já osobně jsem ráda za cokoliv, jsem v invalidním důchodu a mám 14letou dceru. Nemohu si dovolit kupovat vše co potřebuji nebo co by se mi hodilo A pokud se mi u někoho líbí více věcí, jsem ráda. Nevím zda to sem patří, ale přesto jsem to musela napsat.

Vendula Kopi 28 před 8 roky

Dobrý den, jsme na tom podobně jako paní Hedvika, oba s pánem jsme invalidní, já bohužel pouze v částečném důchodu, bez možností si jít přivydělat, po operaci, nemohu stát ani sedět, tak jsem vděčná za každou věc a pokud něco máme navíc tak také daruji

Pavel Pája 4 před 8 roky

Dobrý den, upřímně je mi jedno kdo si přijede pro obdarovanou věc. Kdybych to chtěl prodat tak inzeruji jinde, ale samozřejmě věnuji raději potřebným.
Spíš mám problém, že málo kdy něco získám...po vystavení do 10 min je tam 8 zájemců....sakra jak to ty lidi dělají to tam sedí nonstop a čekají na klik a nebo odklikají všechno co není rezervované

Eva* 171 před 8 roky

Dobrý den, Pavle- to jsou právě ty bazary. Už několikrát se tu stalo, že někdo přijal dar a hned to na jiných stránkách prodával- např. za pár stovek. Spoustě lidem je jedno, kdo si pro to přijde a neřeší to. Pak jsou tu lidé, kteří by tím rádi udělali i dobrý skutek, opravdu pomohli a udělali radost. Chce to si sem tam uživatele prověřit...např. mrknout, co kdy přijal a zda to nenabízí jinde ( na serverech jako bazos, sbazar, mimibazar, aukro atd...) Jak se říká- Důvěřuj, ale prověřuj. Pochopitelně je škoda, že se díky takovým vytrácí důvěra. Navíc to pak zabírá neúměrně času.

(smazaný uživatel) 35 před 8 roky

Dnes přes den jsem si všimla několika inzerátů poptávajících zařízení domácnosti, byly s upozorněním - pozor - myslela jsem, že na těchto stránkách může i někdo poptávat vybavení domácnosti ? Nebo ti zájemci to nechtěli pro sebe? Když někdo zaklikne pozor, měl by inzerentovi i nám ostatním vysvětlit proč...

trpaslycek 72 před 8 roky

Ano, tak jsem si toho všimla. Proč jsou některé inzeráty označeny jako podezřelé, když prostě jen něco poptávají? Posledni dobou je toho docela hodně