vánoční cukroví

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

helena (autor tématu) 41 před 3 roky

milí přátelé, letos jsem dostala nápad, /protože stabilně peču/, rozdat část cukroví a pokusit se udělat někomu radost. Vím, že ne každý cukroví na vánoce má, ale jistě každému ta trocha udělá radost, a teď vím že se objevila paní Ivka a dává krabičky cukroví též.Byla bych velmi ráda, kdyby se to ujalo , a ten kde peče, by poslal nějakou krabičku
dál ,hodně lidí by asi mělo svátky příjemnějši, a vím, že je zde velké množství slušných lidí, kteří rádi dávají,i když by kolikrát mohli i věci prodat .Co vy na to? jen to proboha neberte jako vydírání, nebo příkaz, je to jen můj nápad a skromné přání, jinak přeji všem slušným lidem hezký celý rok, aby byl alespoň trochu šťastný Helena

babrdla 40 před 3 roky

Zdravím vás,vím,že to myslíte určitě dobře...ale....v dnešní době bych se bála...a také z hygienických důvodů se mi to moc nezdá...a poslední věc je ta,že já si o sobě myslím,že jsem pořádná a že cukroví peču v čistých podmínkách...ale může to vědět dotyčný,který by měl zájem??...No nevím,za mě toto nee...ale je to jen můj názor,nikomu ho nevnucuji

Andy 81 před 3 roky

Caravelair Karavan

helena (autor tématu) 41 před 3 roky

dobrý den, byl to jen nápad, vidím, že i ted dávají lidé cukroví a to už je vlastně to co zbylo a tak mě připadlo dát dříve, aby posloužilo skutečně na vánoce, vite s tou čistotou to nevíte ani u kupovaného cukroví, já jsem měla celkem velký zájem o cukroví, ani jsem ho nemohla splnit, ale je fakt, každý si může vybrat jestli chce nebo ne, jinak zdravím a děkuji za reakci Helena

Lucinka 79 před 3 roky

Zdravím Heleno, já teď také dala zbytky peču každý rok,jenže děti to nejedí, takže většinu rozdám rodině, něco trochu si nechám pro návštěvy a většinou to vyjde. Každopádně když se tu nabízelo doma vařené jídlo apod, tak bych se nějakému cukroví vůbec nedivila, ne každý to umí nebo na to má čas. Je fakt, že já sama bych si to jen tak od někoho nevzala, ale naopak jsou lidé, kteří jsou za to rádi. Takže za mě klidně ano, nabízet, pokud to někdo bude chtít, tak si to vezme 😉 kdo to nechce,ať nebere, jak jednoduché hezký večer

Zdenka 22 před 3 roky

Souhlasím plně s paní Helenou.

babrdla 40 před 3 roky

Tak to je jasné,že se najdou lidé,kteří jsou za to rádi...já jsem to psala opravdu jen za sebe....přeci jen se tady navzájem neznáme...je jasné,pokud mám cukrářku,která mi už několik let bude péci,tak nejspíše asi vím a udělám si obrázek,podle provozovny,vizáže paní...atd....cukroví nabízené tady je pro mne osobně krok do neznáma,vařené jídlo jakbysmet..no mám to holt tak nastavené...každý jsme jiný a chápu,že určitě vaše nabídka někde potěšila...

Lucinka 79 před 3 roky

Já Vám rozumím, také jsem psala,že já bych si jen tak od někoho něco k jídlu nevzala ale na druhou stranu, kupuji třeba rohlíky v marketu.. kdoví, kolik lidí na to sahalo nebo kolikrát cestou z pekárny to upadlo na zem... O tom prostě ale nesmím přemýšlet 🤔😂

Tomáš Dřevotoč Navrátil 2 před 3 roky

Ale prosím vás - v jaké době. Akorát zmizely chřipky, rýmy atd. a říká sa tomu jedním slovem.
@Lucinka

Martina 131 před 3 roky

Také darujeme jídlo a mohu potvrdit,že je o to velký zájem

Tomáš Dřevotoč Navrátil 2 před 3 roky

@Martina

Ondřej Beránek 95 před 3 roky

Kdyby někomu zbylo hezký vánoční cukroví já bych si dal (nesnáším vanilkový rohlíčky. Přes vánoce to nemusim je to všude ale vždycky po mne chytí chuť.

Ladislav Buzek 2 před 3 roky

Nejste sám. Já jím i vanilkové rohlíčky!