Prosim jak kontaktuji prodávajícího ci darce

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Denisa (autor tématu) 0 před 4 roky

Prosim jak kontaktuji prodávajícího ci dárce děkuji nejde mi to jsem tu nova

Jana 71 před 4 roky

Dobrý den, klikněte na inzerát u věci o kterou máte zájem. Objeví se vám zelené tlačítko "Mám zájem", na to kliknete a můžete psát zprávu dárci. Pokud tam toto tlačítko není, tak tam může být buď žlutě označeno "zarezervováno" a v tom případě nelze reagovat, protože už má věc slíbenou někdo jiný. Posledním případem je "Inzerát je neaktivní" a to znamená, že věc byla někomu předána, nebo dárce inzerát smazal. Hezké odpoledne Jana

Jana 3 před 4 roky

dobrý den, prosím je možné prodejci poslat "zprávu" ikdyž už není inzerát aktivní? psala jsem si s paní a domlouvala předání, měly jsme se setkat tento týden a inzerát již není aktivní a nemohu paní odepsat. děkuji Jana

Jana 71 před 4 roky

Dobrý den, pokud je inzerát neaktivní, tak se podívám do archivu zpráv, kliknu si na věc, o kterou jsem měla zájem a podívám se, zda ji dárce nedal někomu jinému. Poznám to tak, že u věci je napsaný nový majitel, ale jen v případě, že dárce napsal obdarovanému hodnocení. Když tam nový majitel není uveden, tak je možné, že si dárce darování rozmyslel a inzerát smazal, nebo je také ještě možné, že inzerát už překročil stanovenou dobu a systém jej sám vyřadil. V minulosti jsem řešila 2 případy. První – s paní jsem si domluvila převzetí, ale ona byla na dovolené a jejímu inzerátu skončila platnost V archivu zpráv ještě byla naše komunikace. Napsala jsem jí tam, myslím v tom archivu, ona mi odpověděla, což bylo skvělé, poslala mi telefonní číslo a komunikace probíhala už jen po telefonu. . O druhém případu jsem tady už jednou psala a šlo o to, že mi byla zarezervovaná věc, s pánem jsem domlouvala převzetí a když mi měl napsat, kam mám přijet, tak najednou byl inzerát v archivu s tím, že nový majitel je někdo jiný a prý bylo vše OK! Přeji vám, ať to dobře dopadne a krásný den. Jana

Jana 3 před 4 roky

dobrý den, pochopila jsem, že inzerátu vypršela platnost, paní to i napsala do zprávy, zkoušela jsem ji napsat a uvádí se, že již není možné kontaktovat proto jsem se ptala, zkusím ji ještě napsat vzkaz do tematu.