Jak kontaktovat obdarovaného

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Darja (autor tématu) 0 před 4 roky

Dobry den, mela bych prosbu- pred 4 mesici jsem darovala kocarek Inglesina https://vsezaodvoz.cz/inzerat/167105/kocar-inglesina a pani ( Tučkova) ktera ho odvazela, vzala ode mne i dalsi veci pro dite. U jidelni zidlicky ale chybeli popruhy. Ted jsem je nasla ale netusim jak ji to dat vedet- prozkoumala jsem cely svuj profil ale zajit na starsi konverzaci mi nejde- ta se proste nezobrazi. Nemohli by jste mi prosim pomoci ji dat vedet ze popruhy k zidlicce jiz pro ni mam?
Dekuji...

Jana 71 před 4 roky

Dobrý den, pokud nenajdete konverzaci ani v archivu zpráv, tak už kontaktování osoby bohužel možné není. Asi bych zkusila to, co jsem už někomu radila. Zkusila bych zadat nový inzerát a napsala bych už do názvu pro paní Tučkovou. Je fakt, že takové inzeráty se zde čas od času objevují, nebo tam lidé napíšou "rezervace pro ... konkrétní osobu". Myslím si, že se paní zájemkyně ozve. Přeji vám krásný den Jana

Jana 3 před 4 roky

Kantorek - vzkaz pro paní Svatoňovou, dobrý den, nedaří se mi vám odeslat zpráva, v jedné konverzaci jsem vám na sebe poslala telefonní číslo, prosím, ozvěte se mi, stále platí že mám o knížky zájem. děkuji Jana Kopecká