Pro "čecha"

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Medvěd (autor tématu) 1 před 5 roky

U inzerátu na garnyž je rezervace. Netuším, zda jste to rezervoval pro Medvěda, nebo pro někoho jiného a nevím jak to poznat, či jak jinak vás kontaktovat. Můžete mi prosím dát vědět. Děkuji moc. Medvěd

Lingvi 5 před 5 roky

Když si otevřete Vaši konverzaci, tak nad prázdným odpovědním okénkem by mělo být zelené oznámení: "Inzerát byl rezervován pro tohoto zájemce", pokud jste to Vy...

čech 2 před 5 roky

Rezervováno pro jinou paní. Podle vašeho popisu jsem nepochopil jak to napravit, jsem důchodce = it negramot. Zkusim inzerát vymazat, snad se mi to povede

čech 2 před 5 roky

pls máte ještě zájem o garnyže, viz zopakovaný inzerát? Jste se myslím zajímala pro dceru, neumím se jinak ke starým zájemcům dostat, vás tu mám v pravém sloupci

Medvěd (autor tématu) 1 před 5 roky

Jé, děkuji, že jste si vzpomněl. Máme. Ale problém je tom, dcera momentálně není v Praze a bude až v pátek. A já v Praze taky nejsem a navíc hlídám jejího kluka, takže se tam taky nedostanu. Pokud byste byl tak laskav a ochoten počkat do pátku, tak by se tam odpoledne (vrátí se dopoledne, vyzvedne si kluka a odjede do Prahy 10, kde bydlí), pokud by vám o tam vyhovovalo, může stavit. Mobil na mě je 603 188 432 pro případnou rychlejší domluvu. Jen mi prosím napište, kdy a kde by si je mohla vyzvednout. A z IT negramotů si vůbec nic nedělejte. Já mám do důchodu jen kousek a s IT si taky zrovna netykám . Děkuji a přeji hezký den.