Reakce darujících

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Romana Dostálová (autor tématu) 0 před 5 roky

Bylo by dobré, kdyby darující reagovali na situaci a ve chvíli, kdy už inzerovaný předmět nemají inzerát smazali.Totéž platí i pro případ, kdy projevím zájem, pošlu dotaz na termín vyzvednutí a nikdo již nereaguje. R.D. ;

Sylva Řiháková 2 před 5 roky

Takhle by to bylo v "ideálním" světě, jenže ze zkušenosti vím, že často Vám na věc zareaguje třeba okolo dvaceti lidí a na to odepisovat všem, prostě nemáte kapacitu...je potřeba se na to koukat trochu z nadhledu - přece jen inzerent daruje věc, která je jeho a chce ji věnovat zadarmo, tak by byla, myslím, na místě, jistá shovívavost...

Estee 4 před 5 roky

Možná paní spíš myslela případ, kdy už vám darující odepíše kdy si věc vyzvednete a vy napíšete termín a on se už neozve...nebo obráceně, někdo napíše že věc chce a když se mu ozvete jako darující, už neodepíše...to už se mi též stalo několikrát...ale jak říkáte jsou to věci zadarmo a na to někteří hřeší...

Jana 71 před 5 roky

Pokud darující udělí obdarované osobě hodnocení, tak se inzerovaný předmět ztratí z nabízených inzerátů. Po kliknutí na inzerovanou věc, (ve zprávě) je u ní napsáno, že inzerát už je neaktivní a po prokliknutí na profil dárce vidíte, že věc daroval někomu jinému a zobrazí se tam i nový majitel. Já tímto způsobem zjišťuji, že předmět o který jsem měla zájem a nedostala jsem na svou reakci odpověď, tak potom vidím, že už jej má někdo jiný.

Monika Špoulová 101 před 5 roky

Milá Jano, darující si sám zvolí, komu věc daruje. To že jste na inzerát reagovala, neznamená, že inzerovaný předmět musíte získat. U některých inzerátů se sejde více zájemců a je jen na dárci, komu se rozhodne předmět darovat.

Jana 71 před 5 roky

Milá Moniko, ano já jsem to pochopila správně a právě, že vždycky počítám s tím, že věc, kterou někdo nabízí může darovat někomu jinému. Nezávidím, ani se nezlobím a pokud mi darující napíše, že zájem projevil někdo jiný, tak si jen řeknu, že bude sloužit jemu.
Ještě mohu říci, že i já jsem zvolila už dvakrát jinou osobu, které jsem věc darovala, než té, která reagovala na inzerát jako první.