Viditelnost nabídky uživatelů z blacklistu

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Maqi89 (autor tématu) 135 před 6 roky

Jak známo, uživatelé z mého blacklistu nevidí mé nabídky. Je možné nějak zajistit, abych i já neviděla nabídky uživatelů, které jsou na mém blacklistu (ale já na jejich ne)? Pokud jsem si tyto lidi na černou listinu přidala, bylo to proto, že jsou nespolehliví a rozhodně s nimi nechci ztrácet čas. Proto mi přijde zbytečné, abych viděla jejich nabídky - zvlášť pokud jich jsou desítky - a musela se jimi probírat k těm, které mě skutečně zajímají.

Admin Petr 247 před 6 roky

Maqi89: Díky za tip. Zatím to možné není. Pokud to bude častější, můžeme blacklist rozšířit, zatím však od dalších uživatelů tato potřeba nezaznívá. Pokud taci jsou, pište sem. Díky

Tomáš 421 před 6 roky

Hlásím se též.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

osobne bych s blacklisty byl opatrny zpusobi to generovani ucelovych uctu

Petr Roubíček 242 před 6 roky

také si to myslím nedá se tomu ani zabránit ,je to dobročinný web tedy těžko něco hrotit ,například na Bazos chtějí ověření přes sms . to by ,ale bylo asi moc drahé pro stránky zadarmo .

Tomáš 421 před 6 roky

No a kdyby nebyly vidět ani "black-komentáře", ani bych se nezlobil…

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Napadla mne ultimatni captcha.

Co kdyby inzeraty byly po zverejneni chvili ve stavu "zatim jeste nepujde reagovat, pockej XXX minut" kde XXX by bylo psano obrazkem a vsechny casti formulare by byly funkcni "jen" by nefungovaly (ze strany frontendu by se schovaly necim jako css: visible:false). pro sberace by to pak byl opruz protoze by nemohl rict ze posledni inzerat je novy navic lusteni kdy muze napsat.

Feature bych udelal dobrovolnou ale bylo by jeji nepouziti nutno odkliknout behem zadavani. No a na odpovedi bych vyzadoval captcha potvzeni. (asi staci google tlacitko nejsem robot).

tim by se radikalne snizil pocet kseftaru. co se tyka takoveho blacklistu myslim ze komentare asi dobry to chapu. ale tu inzerci bych neskryval jen by stacilo upozornit ze reaguje nekdo koho mate v hledacku a rozhodnout se pak muzete sami.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 6 roky

@Ondra: No mě šlo především o jakousi uživatelskou přívětivost, tj. abych neviděla inzeráty toho, koho mám v blacklistu (protože jich můžou být desítky a já na ně stejně reagovat nebudu, protože považuji uživatele za nespolehlivého). Uživatel z mého blacklistu by reagovat neměl, protože mé nabídky nevidí (leda by měl ještě jiný účet, který na blacklistu nemám).

Josef Lišák Turek 70 před 6 roky

Jsem pro skrývání jak inzerce, tak komentářů zablokovaných uživatelů. A souhlasím s Ondrou. Bylo by dobré nějak ošetřit ty odpovědi. Vždyť zdám inzerát a do půl minuty mám 4 odpovědi, které vypadají následovně:

"Mám zájem! Děkuji, ten a ten." a podobné.

Neobtěžují se ani s pozdravem, ani s důvodem, proč bych jim měl udanou věc přenchat, přičemž po kliknutí na jejich profil bývám zaražen. Hodnota daroval bývá obvykle 0, hodnota získal naopak od 5 do 50 a klidně i víc. Přičemž je očividné, že když osoba získá pět praček, čtyři televize a několik kočárků, že něco není v pořádku.