Negativní hodnocení

Diskuze » Pozitivní příhody

(smazaný uživatel) (autor tématu) 8 před 8 roky

Chci poděkovat paní Denise Najmanové za negativní hodnocení. Pokud člověk skutečně onemocní, není schopen dodržet slíbené. Po obdržení ironického a lehce arogantního emailu jsem nakonec přestal komunikovat. Negativní hodnocení mi sice kazí reputaci, ale zase těch pozitivních zkušeností je mnohem více. Děkuji. Krásný den všem.

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Zeptám se: Vy jste paní Denise napsal předem omluvu? Pokud ano, chápu Vaše rozčilení, pokud ne a zničehonic jste přestal komunikovat nebo v tom horším případě se nedostavil v domluvený termín je Váš komentář zbytečný. Řeknu Vám to asi takto, z pohledu člověka, který daruje věci. Mé zkušenosti jsou takové, že ihned po vložení inzerátu píší zájemci, kteří naléhají na domluvení data předání a mají ,,vážný,, zájem. Píšou i několik mailů po sobě. A nakonec právě tito zájemci dělají mrtvé brouky, když jsou domluvy na předání už v jednání. Nevím, jaký je problém napsat mail - děkuji, ale už nemám zájem. Takže vše je o lidech.

Denisa Najmanová 6 před 8 roky

Pane Navratil, napsal jste mi, že jste onemocněl 2x a to pokaždé několik dni po té co jste měl přijet! Potřetí už jste ani nenapsal. Rada adminům komunikaci předam. Co tak koukám nejsem první, komu se to stalo.

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Deniso, tak nějak myslím, že jsem pana Navrátila odhadla dobře. Ono, potrefená husa nejvíc kejhá

(smazaný uživatel) (autor tématu) 8 před 8 roky

Slušně jsem se mailem zmínil, že jsem onemocněl. Ale jak jsem již napsal výše, po ironické poznámce v mailu jsem přestal reagovat. Mám totiž pocit, že pokud mi někdo nevěří, pak nevidím důvod komunikovat. Tímto se paní Denise ještě jednou omlouvám za mou nemoc a končím tuto debatu, jelikož potrefená husa opravdu nejvíce kejhá . Jen je zvláštní, že těch pozitivních hodnocení je povícero. Přeji všem krásný den.

Denisa Najmanová 6 před 8 roky

Ja respektuji onemocnění. Sama marodím ale pokud se něco takového stane ozvu se hned, kdyz mam cislo a ne po několika dnech když Vám začnu psat ja.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 8 před 8 roky

Paní Deniso, toto je skutečně poslední reakce k této záležitosti. Prostě mě to zamrzelo, ještě více, že jsem ty věci nevyzvedl. Proto jsem reagoval jak reagoval. Nebudu se tu obhajovat, to nepotřebuji. Omluvit se omluvil a několikrát a proto už je to za mnou. Krásný den (myslím upřímně).