Pomoc druhým paní Čížková

Diskuze » Pozitivní příhody

0077ivka (autor tématu) 21 před rokem

Prosím o pomoc jedné paní se 7 mes miminkem na azylu. Přišli doslova s holou.... A nemají nic pleny kočárek Sunar oblečení. Něco koupím ale sama jsem samozivitelka tak moc nemůžu. Klidne i potraviny. Měli i banku potravinovou avšak pouze hodně hubenou. Vyzvednu kdekoli v rámci Ostravy a předáni zdokumentuji. Předem dekuji
Paní jsem nabídla, že pošlu potraviny i další věci přes balíkovnu vše uhradím a bez odpovědi, ikdyž jsem jí pak psala víckrát. Asi zase tak pomoc nepotřebuje

Dany Hany 5 před rokem

Dobrý den, ano, také jsem paní nabízela věcí pro miminko, Balikovna teď v říjnu za 10 korun by nikoho nezrujnovala, tedy ani mě, takže jsem byla ochotná poslat, zabalit, zaplatit a také žádná reakce...Tak pro mě poučení, že když něco sháním, tak se sama musím snažit.

Ondřej Beránek 95 před rokem

si nic neplete kdyz chci aby mi nekdo z tramtarie neco posal tak mi jeste bude platit postu ? to zni jako pekna hovadine na ?

Alena z Prahy 19 před rokem

třeba nemá na internet nebo na data peníze... a nemůže odpovědět..

babrdla 40 před rokem

Pro Ondřeje...já jsme také posílala holčičce Lego,a zaplatila poštovné,mě to nezruinovalo a mamince samoživitelce pomohlo...zrovna tak mi kdysi pán poslal pár pohledů s vlakama pro vnuka...a také nic nechtěl,sice to byla jen obálka,ne balíček,ale pán to posílat nemusel,mohl vyčkat,kdo si to vyzvedne u něj,bez výdajů....asi tak...

babrdla 40 před rokem

Jen bych ještě dodala,že zdarma posílání není povinné,to samozřejmě,je to jen dobrá vůle každého