PROSIM MOZETE MY POMOC

Diskuze » Pozitivní příhody

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

DOBRY DEN MIELY MAMICKE NEMOZETE MY POMOC JA CHCEM OBLECENIE

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

BUDEM VEĽMI ŠŤASTNÝ PRETOŽE BY BOLO VEĽMI POTREBNÉ

7vke8RGNhNRx 7 před 3 roky

doporučuju stránku: https://www.spojimese.cz/

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

dakujem pekne

Petmot 49 před 3 roky

Vzhledem k lokaci (Slovensko), se obávám, že by to spíše chtělo obrátit se na místní v rámci Slovenské republiky.

Andy 81 před 3 roky

Netuším lokaci, nikde nelze vyčíst, ale vzhledem k tomu, že jsem Slovenka, tak pokus o slovenštinu fakt mizerný😨

Petmot 49 před 3 roky

Psč 044 01

Ivana Jank 117 před 3 roky

Dle me sousedky Madarky to vypada na madarskou romku nejakou dobu zijici na Slovensku....u inzeratu ma dodatek v madarstine, že ,,hledá něco"

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

pomozemy prosim ja nema nic

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

sladkosti pre deti

0077ivka 21 před 3 roky

Odkud jste ????

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

ja daleko bivam kosice okolie-drienovec ked mozete pomoc mozete poslat

Lucinka 79 před 3 roky

Doporučuji třeba https://www.za-odvoz.sk/

Andy 81 před 3 roky

@ Lucinka 👍

FRANTIZKA (autor tématu) 6 před 3 roky

ake bazar mate ?

Petmot 49 před 3 roky

@Lucinka
Ano, tam dotaz je.. Také

https://www.za-odvoz.sk/darujem-za-odvoz/9-oblecenie/62229-hladam-oblecenie

Spíš to vidím, ať se rodina obrátí na Arcidiecézní charitu v Košicích.

7vke8RGNhNRx 7 před 3 roky

@Petmot

Martina 131 před 3 roky

Ok,připojuji se k názoru podívat se okolo sebe. Jakákoliv cesta,poštovné by bylo příliš drahé.

0077ivka 21 před 3 roky

Paní je z Košic, přestože píše Praha 8

Zdenka 22 před 3 roky

Já jenom vidím, že se zaregistrovala 8. 1. 2021. Kraj, okres ani město není uvedeno. Kde píše Praha 8?

Ivana Jank 117 před 3 roky

Tak jsem pani psala, co potrebuje, kam to mam poslat a jak mi uhradi postovne. Napsala, at nejprve poslu, ze mi pak da postovne. Tak jsem chtela vedet, kam to budu posilat ( 65 kc za zasilkovnu bych jeste ozelela) Tak mi poslala adresu na Slovensko s dodatkem, ze mi ale nic neposle, protoze nema penize. Za me teda .

Lucinka 79 před 3 roky

Právě by bylo lepší, aby hledala na Slovensku, těžko někdo pošle balík za dvě, tři stovky jen tak.. jako nemám problém někomu něco dát, ale ještě platit poštu, to ne. Spíš mi přijde, že paní má možnosti, ale nechce pro to sama nic moc dělat 🙄 pokud to tak není, tak se omlouvám 😊

Petmot 49 před 3 roky

Přesně tak. Na dotaz mi adresa přišla, na Slovensko. Proto jsem to směřovala na lokální pomoc a konkrétní kontakt na místní Arcidiecézi jsem jí poslala. Současně jsem tu adresu a všechna infa poslala i na tu Arcidiecézi v Košicích. S další aktivitou ať se tuží někdo tam v místě okolo Košic, v první linii s tou dotazující se...

(smazaný uživatel) 39 před 3 roky

Petmot

Zdenka 22 před 3 roky

Merlin Merlin díky za upozornění.

Petmot 49 před 3 roky

Jen jeste dodam, ze podle lokace by mohl pomoci mistni Cerveny kriz. Kontakty byly propojeny vcetne tel. cisla na dotycnou rodinu. (kosice-okolie@redcross.sk) Za mne to poustim z hlavy.