Dekuju z celeho srdce

Diskuze » Pozitivní příhody

(smazaný uživatel) (autor tématu) 1 před 3 roky

Chci moc podekovat jednemu panovi,ktereho jsem poznala na ulici,jde o tatu samozivitele s 2 malyma detma...Jsla jsem si vyzvednout rychlovarni konvici dle domluvy a pak skocila jeste na drobny nakup. Pak jsem spozorovala,ze nemam u sebe konvici,ani penezenku.Zacela jsem se bat a plakat od strachu. Asi po 5 minutach utikal zamnou prave tenhle Pan a prinesl mi konvici i penezenku,v ktere jsem mela penize na najem. Moc me mrzelo,ze jsem se mu nemohla vic podekovat..Darovala jsem mu 3 stravenky a 100 kc. Pak jsem zjistila,ze tahle rodinka je na ulici... Vzala jsem si na nej kontakt,at jim muzu pomoci v budoucnu. Hledam pro ne jidlo,deky,stravenky popripade korunky. Kazdopadne rada poslu cislo na ne. Nechci ho zverejnovat verejne,protoze tatka ma strach,aby je nechytli. Moc dekuju tomuhle Panovi a jsem vdecna,ze dobry lide nevymrely ... Kontaktovat me muzete do sz

Zdenka 22 před 3 roky

Skutečně se to stalo? Pokud ano, Vám připadá správné, aby malé děti žily na ulici?

Andy 81 před 3 roky

Zvláštní příběh, pokud se skutečně stal? A jak píše paní Zdenka - děti na ulici rozhodně nepatří! Nějak se mi to celé nezdá

Andy 81 před 3 roky

P.S.... a věta: ...tatka má strach,aby je nechytli...???

Ivana Jank 117 před 3 roky

Pani si spletla portal, klub spisovatelu pohadek zde neni. A pokud si pamatuji, jiz se zde o ni psalo a ne zrovna v dobrem, naopak pred ni nekdo varoval. Ja osobne rada pomuzu, ale tomuhle neverim ani nahodou.

babrdla 40 před 3 roky

Tak mi to připadá jako "pohádka"...slušně řečeno...

Petmot 49 před 3 roky

Selským rozumem mi není jasné, kam že se to soukromou zprávou má kdo ozvat? Když není aktivní jediný inzerát, přes který by šla zpráva poslat? To jen poznámka pod čarou.

Pomíjím relevantnost příběhu. ( Za mne je stejně vždy lepší naučit rybáře lovit, než mu donést rybu chycenou.)

Andy 81 před 3 roky

Petmot , hezký napsáno😉. Jankovičová Ivana - naprostý souhlas!

Pavlina 4 před 3 roky

co to sakra...?

Dany Hany 5 před 3 roky

Dobrý den, ano, souhlasím s výše uvedeným. Paní se asi sama pohybuje v okruhu lidí na ulici. Tímto způsobem chce asi něco získat, ale nemá šanci, lidé , kteří tu jsou a dávají, nejsou hloupí a nenechají se snadno dojmout. Paní sama není ani samoživitelka, jak vystupuje a jen bere, aniž by jedinkrát něco nabídla, hodnocení také nikdy nedá, na vyzvednutí pošle přítele ( asi další samoživitel ... Každý ať si prostě udělá obrázek sám....