Přání

Diskuze » Pozitivní příhody

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 4 roky

Přeji všem klidné a lásky plne prožití svátků Vánočních a vše nejlepší do Nového roku. Ivana

Ivana B. 57 před 4 roky

POSÍLÁM PŘÁNÍ TĚCH NEJKRÁSNĚJŠÍCH VÁNOC Z KONCE SVĚTA, NZÁPADNĚJŠÍHO OSTROVA MANNARU , ZE SRÍ LANKY A MOC DĚKUJI VŠEM KTEŘÍ MI POMOHLI SVÝMI DÁRKY ROZZÁŘIT OČI TĚCH NEJMENŠÍCH.. DÍKY MOC, IV

Vendula Kopi 28 před 4 roky

Ivana B. 57 před 4 roky

Vendulko,Srí lanka je krásná jako loni, jen jsme v těch chudších oblastech.. příště nevím jak to poberu, ale chci pro ně vzít víc věcí..škoda, že sem nejdou dát fotky..všem opravdu moc děkuji ještě jednou, iv

Tomáš 421 před 4 roky

Určitě by ale šlo vložit odkaz na fotky, jsou-li k mání ve veřejné fotogalerii…

Ivana B. 57 před 4 roky

TOME,JDE TU ŠPATNĚ NET,MÁM JE NA FCB IVANA BARSOVÁ..JEZDÍM DO ASIE ŠESTÝM ROKEM ,MĚLA JSEM TU DCERU.. SRÍ LANKA JE PŘÍMO ÚŽASNÁ JEN TA BÍDA JE HROZNÁ..KAŽDÉMU DOPORUČUJI ,ABY POZNAL ,JAK LIDÉ ŽIJÍ TADY I V OSTATNÍCH ASIJSKÝCH ZEMÍCH ,.ZDRAVÍM Z ARUNGAM BAY.

Tomáš 421 před 4 roky

To je ta slavná demokracie. Každý zahleděný jen sám do sebe a o druhého se nestará. Proto máme všude kolem sebe bídu. Nechápu, proč např. není možné zbytky kvalitního jídla dál zužitkovávat (školy, restaurace apod.). Kdo vymyslel zákon, že se musí všecko bez milosti zlikvidovat a nesmí se rozdávat? Ano - dnes se ještě máme dobře. Ale za tohle šílené plýtvání brzy zaplatíme kruté daně. A kdo na tom vydělá, snad nemusím říkat. A internet? Dobrý sluha, zlý pán. To už dnes taky vidíme na všech frontách. Autonehody způsobené hleděním do "chytrých" telefonů, odcizení lidí mezi sebou v rodinách atd. Až se tento zhoubný systém zhroutí, budeme na tom patrně stokrát hůř než tam, kde jsou lidé na bídu zvyklí a umí ji přežívat…

Ivana B. 57 před 4 roky

Tome, každý od nás, zejména ti nespokojení by tu měli chvíli žít.. je to síla a je to pou
čné..zdravím z Kataragamy, poutního místa,,