Poděkování prostě všem

Diskuze » Pozitivní příhody

(smazaný uživatel) (autor tématu) 6 před 5 roky

Teď jsem přelétla očima název poděkování "poděkování všem, kdo inzerují sazeničky" Inspirovalo mě to k tomu, že bych napsala poděkování prostě všem, kdo darují. Jsou toho celého aktu součástí i detaily typu jak probíhá komunikace a tak dál, ale přece už to, že se člověk, dokonce celá velká skupina lidí, rozhodne, že daruje namísto toho, aby věc vyhodili, nebo se ji snažili prodat, je naprosto úžasné a obdivuhodné. Už jsem na této stránce pár měsíců a trochu mě to svádí k tomu, abych to brala jako samozřejmost, že mi někdo něco dá, vždyť já také dávám. Ale samozřejmost to není a furt si připomínám, abych byla za každou věc maximálně vděčná. Protože je to pro věnujícího práce navíc, kterou opravdu nemusí dělat. Děkuji tedy moc všem, kteří darují. Je to nádherné.

Vendula Kopi 28 před 5 roky

přidávám se s poděkováním za tuto skupinu, za to, že jsou tací lidé, kteří nepotřebné darují

Helena Hofmanová 2 před 5 roky

Také se přidávám a děkuji.

Dáša 19 před 5 roky

Za tuto skupinu jsem moc ráda a všem svým přátelům ji doporučuji. Proč vyhazovat něco, co může ještě sloužit!!

Pavla 54 před 5 roky

Dobry den take se přidavam a moc děkuji

Jana 71 před 5 roky

Dobrý den, byl to opravdu dobrý nápad vytvoření tohoto webu. Darování, nebo získání věci, která pro někoho ztratila účel, nebo půvab, ale někdo jiný je šťastný, že věc, kterou buď potřebuje, nebo mu dělá radost, může používat dál. Děkuji za tyto stránky, děkuji všem dárcům za dary a také všem příjemcům za vděčnost. Přeji všem krásné léto