Pozdní poděkování paní s označením Sluníčko

Diskuze » Pozitivní příhody

Jana (autor tématu) 71 před 5 roky

První, co jsem na tomto serveru dostala byly právě obrazy od velmi příjemné lékařky, kterou nyní pravidelně potkávám na akcích a jejího manžela (zástupce primáře v nemocnici). Po předání byl inzerát smazán a tak jsem vlastně vůbec neznala princip hodnocení osob. Po dlouhé době, asi až po roce a půl jsem začala tento web aktivně používat. Po té přestávce jsem dostala od velmi příjemné mladé ženy (Sluníčko) pánvičku, ale neuměla jsem dát hodnocení. Bylo to jedno z nejpříjemnějších setkání s velmi milou a sympatickou osobou. Tak tedy děkuji za pánvičku, kterou zde v Praze používám docela často.

Karel Nezbeda 11 před 5 roky

Nevím, jestli už jste zjistila, jak se hodnotí. Každopádně je to jednoduché, ve svém profilu máte přehled o hodnocení obdrženém i uděleném a nabídku hodnotit. Pokud se jedná o Sluníčko, považuji tuto slečnu (?) za jedno z nejpříjemnějších stvoření které jsem tady poznal. Dovede naplnit optimismem a setkání spraví i špatnou náladu. Karel

Jana (autor tématu) 71 před 5 roky

Dobrý večer pane Karle, ano hodnotit osoby už umím a dávno to dělám, ale ona byla první s kým jsem se po dlouhé přestávce setkala a tenkrát jsem to neuměla. Mám radost, že máme stejný názor. Jana