Pane Davide, děkuji za úžasné retro PC díly a nostalgii...

Diskuze » Pozitivní příhody

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Moc děkuji panu Davidovi Němcovi za neuvěřitelných pět PC casů, čtvery klávesnice, čtyři myši, tři procesory, grafickou kartu, dva zdroje, sedm CD/DVD/Floppy mechanik, šest disků, dvoje RAM paměti, síťovou a zvukovou kartu, dvoje základní desky a jednu kompletní Dell sestavu! Já i moji spolužáci jsme z toho byli velmi nadšení. Momentálně díky tomu rozjíždíme projekt oživení sestavy Compaq Deskpro EN 6500+ s Windowsem 95, moderní počítač ve full-tower casu a raid ze starých disků. Taky bych Vám rád předal díky učitele z naší školní dílny, kam přišly některé z Vámi darovaných dílů. Prohlásil, že to jsou pro něj Vánoce (nejsme žádná chudá škola, ale jednalo se skutečně o PC retro raritky). Pokud by někoho zajímaly podrobnosti, může se podívat na můj seznam věcí určených k podobným projektům a experimentům: https://docs.google.com/document/d/10CmBlFa6XH-_RPsLqlpjv2dzeGX3jd_4YjEPNB3tOFI/edit?usp=sharing (je to kompletní dokumentace i s fotografiemi, jsou tam však i věci, které jsem již měl nebo dostal z jiných zdrojů) Když jsem vyvěšoval inzerát, že hledám staré PC díly, neměl jsem ani tušení jaké štěstí budu mít... Takže ještě jednou Vám děkuji.

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

pozn.: K předání došlo již cca před měsícem

Davidova Stránka 19 před 6 roky

Rádo se stalo, jmenovče. Zdravím i otce, co vás přivezl. Gratuluji mu k synovi (jako otec tří kluků).

Miroslav 3 před 6 roky

Jen se pripojim - chapu dobre, ze touzite i po starych vecech jako FDD, ATA DVD, kabely, stare SDRAM a podobne dnes jiz nepotrebne veci?
Neco by se asi naslo

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Ti co přijeli se mnou nebyli moji bratři jen spolužáci, se kterými děláme tyhle projekty. A Miroslave, děkuji za odpověď, samozřejmě tohle jsou věci které hledám! Případně napíšu!

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Jo aha, vy jste nemyslel že to byli moji sourozenci... Teď jsem si to znova přečetl a došlo mi to

Miroslav 3 před 6 roky

Zkusim neco nachystat do krabice a pak se Vam ozvu

Tomáš 421 před 6 roky

Mám nějaké klávesnice na PS2 (možná by se našla i nějaká ještě starší na konektor) a možná bych pohledal na půdě i pár komponent. Hodilo by se?

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Miroslave, děkuju za nabídku, ale koukám na Váš profil že tam píšete předání většinou v Brně.. A tam se bohužel nedostanu. Můžu pouze v Praze, ideálně Praze 9 a okolí

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Tomáši, taky děkuji že jste napsal, ale na Vašem profilu máte zase Zlín.. To je bohužel taky mimo můj dosah.

Tomáš 421 před 6 roky

Já se to pokusím v blízkém výhledu nafotit s tím, že vyhodím inzerát a sem Vám dám na něho odkaz. (Už jsem posílal něco i přes kurýra, kterého si druhá strana ke mně poslala. To by mohlo být pro Vás řešení i ohledně toho Brna.)

Tomáš 421 před 6 roky

@David Jenne: tak jsem si s tím pohrál, mrkněte sem, jestli budete na něco reflektovat: https://vsezaodvoz.cz/profil/20685/tomas/aktivni-inzeraty
A dík za popud, konečně jsem to nafocení přestal odkládat.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

naahodou kdyby se nekde vyskytly datove pasky ci diskety bych bych stastny mam mnoho starsich kousku trpici bez nosicu

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Tomáši, díky za inzeráty, ale bohužel nemám prostředky jak tyto věci přepravit ze Zlína. Snad se najde někdo místní..

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Davide, jsem z prahy, take se zabyvam starsim HW, mam par veci ktere by se vam mohly hodit. ozvete se mi na mail. (zareagujte na nejaky muj inzerat)

David Jenne (autor tématu) 19 před 6 roky

Zrovna před chvíli jsem Vám napsal o vnitřek PC a pak jsem si Vás všiml tady Děkuji Vám za nabídku, domluvíme se tedy po mailu.