Seznam zájemců

Diskuze » Potřebuju poradit

Marty (autor tématu) 44 před 7 roky

Ahoj všem dnes se mi tu stalo něco čemu nerozumím vložil jsem inzerát a za cca 15 minut se kouknu že bych ho upravil a hle seznam zájemců (1). Když to rozklepnu je tam profil jednoho uživatela a pod ním lze jen udělit negativní hodnocení nebo zobrazit profil. Myslel jsem si tedy že má zájem se se mnou dohodnout a tak jsem se šel podívat na mail kam mi vždy chodili odpovědi zájemců. A jak koukám email nedorazil ani do spamu ??? Proč ??? Má tedy zájem se mnou uzavřít darování nebo co to znamená??

Díky všem za odpovědi Skaut Márty

Baruš 27 před 7 roky

Taky už se mi to stalo, ukazují se tam i lidé, kteří jen kliknou na mám zájem a dál už inzerenta nekontaktují. Na takové zájemce vůbec nereaguji, buďto to jsou lidé, kteří si to rozmysleli, nebo kteří jsou líní napsat mejla, nebo kteří se jen uklikli

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Přesně tak pokud zpráva neobsahuje to co má tedy pozdrav atd. nemá cenu se tím vůbec zabývat ,pokud někdo má zájem určitě napíše .

Marty (autor tématu) 44 před 7 roky

Dobře děkuji možná by nebylo od věci napsat adminům aby to upravili na to že dokud někdo nenapíše přímo něco do zprávy nic nám nepřide. Tím pádem už vím proč mi tenkrát přišel mail od paní na věc kterou sem si možná jen prohlížel asi sem se uklikl a byl jsem tam taky zařazen stejně jako on mě teď.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ano může se to samozřejmě stát ,že se někdo splete osobně bych zavedl rozšířené možnosti ,třeba i možnost vzít zpět tedy zájem o věc těch možností co vše se dá upravit vylepšit je hodně ,ale nevím zda administrátor tyto diskuze čte .

Katri 2 před 7 roky

Myslím, že pokud má někdo skutečně zájem, tak napíše zprávu. Také bych nereagovala jen na prázdné "Mám zájem".

Sluníčko 53 před 7 roky

Ahojky,
další možné vysvětlení je, že si daný člověk po přečtění profilu (informace, která se objeví po kliku na "Mám zájem") svůj zájem o danou věc rozmyslí a proto email od neho nepřijde. Jelikož se mi množí špatné zkušenosti s nevyzvednutím rezervované věci, či vyzvednutí za 2-3 měsíce-neb se mezitím vyzvednutí stále posouvá...mám to tam uvedeno s podmínkami předání (třeba že věci vážně k zájemcům nevozím)...to je možná důvod, proč si zájem o věc rozmyslí..... ono vysvětlení je víc