Darování

Diskuze » Potřebuju poradit

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Dobrý den, potřebuji poradit. Stále jsem nepřišla na to, jak darované věci připsat někomu, kdo mi psal osobní mail a tudíž se u věcí ,,neoznačil,, jako potencionální zájemce. Je tu vůbec ta možnost? Aktuálně všechny inzeráty, co mám aktivní již nejsou aktuální a nevím, jak je dané osobě ,,připsat,, na její účet a tím pádem i inzerát smazat. Děkuji za rady. Olga.

Ivana B. 57 před 8 roky

ZDRAVIM, MNE SE TO TAKE STAVA, VYRESILA JSEM TO TAK, ZE MU VECI DAM A PAK INZERAT DEAKTIVUJI S TIM, ZE JSEM PREDALA NEKOMU JIINEMU. TEN DOTYCNY MI NEMUZE NAPSAT HODNOCENI , ANI SI NA TO NEHRAJU. MAM RADOST, KDYZ VEC UDELA RADOST NEKOMU, KDO JI POTREBUJE, TAKE DAVAM NEKDY VIC VECI,NEZ INZERUJI,PROTOZE DOTYCNY PROJEVI PRI PREDANI ZAJEM APOD..
SPIS SE MI TED V POSLEDNI DOBE STALA DVAKRAT NEPOCHOPITELNA VEC, ZE JE DOHODNUTO PREVZETI NEBO ROZJEDNANO PREVZETI A DOTYCNY DARCE MI NAJEDNOU NAPISE, ZE VEC JIZ NEKOMU DAL JINEMU PRIPADNE JI VYHODIL A TO MI PRIPADA PRINEJMENSIM DIVNY..
SERVER JE ALE BAJECNY A JE TU SPOUSTA SKVELYCH LIDI, ALE TED UZ OBDAROVANE VYBIRAM PODLE PROFILU A NE,JAK JE KDO RYCHLY.. )

Eva* 171 před 8 roky

Napište obdarovanému, aby Vám dodatečně inzeráty odklikal. Pak mu můžete dát hodnocení, on Vám též a inzerát můžete v klidu smazat.

Ivana B. 57 před 8 roky

No to jsem udelala, ale on stejne neodklikl.. ak sem to smazla takhle.. ze to dostal nekdo jiny .. salo se mi to bohuzel vickrat..

Eva* 171 před 8 roky

Je to o slušnosti. Příště si o odkliknutí klidně řekněte dopředu, pokud neodklikne, tak nemusí nic dostat. Pokud totiž nebude označen, že věc dostal, pak nikdo neví, kolik věcí už odebral.

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Jojo...prosila jsem dodatečně o odkliknutí a bohužel ne jednou a jaksi stejně to nevyšlo...takže jsem inzeráty smazala. Škoda, no.

Ivana B. 57 před 8 roky

Mne se stalo tohle take nekolikrat, na plusove hodnoceni nebo pocet darovanych veci si nehraju a je mi to i dost fuk, davam vetsinou hodne veci najednou , nekdy pridam i veci, ktere jsme nepsalado inzeratu podle dohody s dotycnym.
V posledni dobe mi tu vylozene zacina vadit nekolik veci :
malem nenormani honeni kdo driv odklikne co nejvic veci , dale oznaceni je podle bodu, takze ten, co nic nedaroval ale jen dostava ma stejne oznaceni, jako ten , co dava. Stalo se mi, ze ten co neco chceautomaticky abych mu to dovezla malem domu nebo chce termin, ktery proste nemuzu poskytnout.
Já osobne v poslední dobe alespon ctu profiil toho, kdo se ozvve a podle toho se rozhoduju. Myslim si, ze vetsina lidi je tu slusná,ale nekdy se vloudi chybicka..