smázání inzerátu

Diskuze » Potřebuju poradit

Petra Procházková (autor tématu) 1 před 9 roky

Byly mi smazány 3 inzeráty bez jakéhokoliv upozornění, bylo to protože, že jsem napsala, že jako "odměnu" bych ráda dostala čokoládu?

Alena 15 před 9 roky

Dobrý den. Ano, bylo. Museli Vás nějací uživatelé (stačí 2) nahlásit a proto Vám inzeráty byly automaticky smazané. Doporučuji to v inzerátu neuvádět a pokud za to něco opravdu chcete, domluvte se na tom v mailu s potencionálním zájemcem.

Parkes 57 před 9 roky

Domluvit se na odměně v mailu není na těchto stránkách slušné, pokud něco chcete, existuje inzerce "něco za něco", ale jinde. Tohle je opravdu za odnos nebo odvoz.

trpaslycek 72 před 9 roky

Zde byste měla podle pravidel dávat věci pouze za odvoz. Pokud Vám za to zájemce něco dá, je to velmi milé, ale neměla by to z Vaší strany být podmínka odvozu.

Petra Procházková (autor tématu) 1 před 9 roky

Děkuji za vysvětlení, dám si na to pozor. Poradíte mi, jak smažu toto fórum?

Alena 15 před 9 roky

Své téma ve foru si zmazat sama nemůžete. Pokud nechcete aby tu bylo, tak leda požádat správce stránek. No na druhou stranu, třeba to pomůže někomu dalšímu jako vysvětlení.

Karel Procházka 4 před 9 roky

Možná by pomohlo, kdyby si každý do svého profilu mohl uložit co sám shání - sbírá, i když to momentálně z nějakých důvodů neinzeruje a stránky tím nezahlcuje. Například já sbírám staré turistické průvodce vydané před 2.světovou válkou, i dříve, prakticky až do roku 1955, kdy to ještě nebylo tak moc všechno poznamenané ideologií. (Čechy, Morava, Slovensko a celá Evropa - napříč různými jazykovými verzemi). A bylo by toho pochopitelně daleko, daleko víc. Pokud někdo něco takového při odběru přinese, a často by šlo i o drobnosti které by jinak skončily v popelnici, dobře. Pokud ne, taky dobře. Ale psát si o čokoládu nepovažuji zrovna za nejvhodnější. Možná bych v případě, že bych stál o tu čokoládu, tak bych asi do svého profilu uvedl, že sbírám obaly od čokolád, a třeba to někoho trkne. Rovněž bych uvítal možnost uložit si ke každé osobě vlastní poznámku - kontaktní údaje, zvláštnosti, co shání. Tato soukromá poznámka by byla pro ostatní účastníky nedostupná, zvláště v případě kontaktních údajů!

IrenaBartosova 2 před 8 roky

Jsem taková lama jenom já, že neumím smazat vložený inzerát, který už není aktuální? Kromě editace tam jinou možnost nevidím. Deaktivace slouží asi k něčemu jinému - jestli jsem tím někoho poškodila, tak se moc omlouvám.

Eva 165 před 8 roky

Je potřeba kliknout na Moje inzeráty a pak u konkrétního inzerátu na Deaktivovat.

IrenaBartosova 2 před 8 roky

Mockrát děkuju, konečně se to povedlo .