Obnovení inzerátu

Diskuze » Potřebuju poradit

svarovska (autor tématu) 0 před 3 měsíci

Dobrý den, mám dotaz ohledně ukončených inzerátů-s jednou zajemkyni si předávám u rodičů, teď jsem jí tam nechala velkou bednu zarezervovanych předmětů, ale 2 týdny nevyzvedla a inzerátů vypršela platnost, jsou v kategorii nepředaných. Lze nějak obnovit, aniž bych musela znovu zadávat, nebo je možné v této složce ještě dodatečně označit jako předané? Vím, že e v podstatě jen o můj profil, někteří lidé ale pak darují jen tomu, u koho také vidí darování...děkuji za radu

Pavel Svoboda 13 před 2 měsíci

Zdravím všechny, musím konstatovat, že se zde objevují nepatřičné nabídky půjček a případně nějakých substitucí, ať už formou inzerátu a nebo zde v diskusi, jako o jeden příspěvek výše od jakési paní Pinkové. Na inzeráty se dá upozornit a administrátoři je následně zlikvidují, ale tady v diskusi je to asi těžší odstranit. Tak budeme muset ty jejich "příspěvky" překrýt nějakým komentářem, jako to dělám já teď. Všichni ostatní se mějte pěkně. Svoboda

Admin Petr 247 před 2 měsíci

Díky Pavle, ostraněno, uživatelka zablokována.

@svarovska - do budoucna obnovení chystáem, v tuto chvíli je nutno inzerát ručně vložit znovu (tj. ideálně lze jen zkopírovat text/foto). V každém případě lze u inzerátu využít i "rezervace", kde můžete až 1 měsíc ponechat inzerát, aniž by byl smazán, dokud k předání finálně nedojde (nelze již ale na něj reagovat někým jiným).

Jiri PENAZ 2 před 2 měsíci

- (editováno adminem)