vypnutí notifikačních e-mailů

Diskuze » Potřebuju poradit

(smazaný uživatel) (autor tématu) 0 před 2 roky

Dobrý den, omlouvám se, ale nepodařilo se mi zjistit, jak zařídit, aby mi nechodily notifikační e-maily o zprávách a reakcích na ně. Mohu poprosit o radu, jak na to? Díky moc

Jaro Třináct 36 před 2 roky

Ani já nevím, chodí mi též podivné nabídky

Marketa 32 před 2 roky

jedine to v meilu urcete jako spam, ale pak vam nebude z VZO chodit vubec nic z upozorneni ..., teda spis to rovnou padne do spamu

Admin Petr 247 před 2 roky

Do spamu prosím neposílat, zbytečně pak může začít padat i uživatelům, kteří o zprávy zájem mají (někteří mailoví klienti tak fungují). Možnost vypnout mailovou notifikaci zatím máme pouze u skupin, ale již velmi brzy přibyde i pro klasické konverzace nad inzeráty. Zatím bych doporučil nastavení mailového pravidla ve vaší schránce, která zprávy, co nechcete přesune do nějaké složky. viz např. https://napoveda.seznam.cz/cz/nastaveni-pravidla/

Jen pro naše lepší pochopení: mailová upozornění nechcete proto, že vám stačí ta ve schránce na webu? Předem díky za upřesnění (editováno adminem)

Admin Petr 247 před 2 roky

Byli jsme rychlí a tak rovnou hlásím novinku: ve svém profilu v nové záložce Nastavení a následně v záložce Notifikace najdete možnost vypnout zasílání e-mailů při reakci na inzerát či nové zprávě v konverzaci. Nadále chodí upozornění do Zpráv na webu (aby vám nic neuniklo). Mailu už tak ale můžete odlehčit