Neoprávněná blokace inzerátu

Diskuze » Potřebuju poradit

rakapka (autor tématu) 36 před 3 roky

Co mám dělat, když mi tu někdo nahlašuje nezávadný inzerát, a tím mi ho blokuje?
Nekdo mi na to naklikal že je to fake a že není za odvoz - evidentně opakovaně protože byl inzerát smazán. Nabídka byla nezávadná a zdarma. Jak to řešit?

Jana 71 před 3 roky

Dobrý den rakapko, vzpomínám si, že už to tady bylo i v minulosti. Také vám někdo tady nahlašoval inzeráty, ale už nevím, jak to potom dopadlo. Asi bych se zkusila obrátit na administrátora, protože si myslím, že to může vyřešit pouze on, protože my uživatelé nevidíme dovnitř systému. Jediné čemu nerozumím já a také vy je, proč to někdo dělá vám? To je nějaká alergie na vás, nebo na vaši přezdívku a nebo na obrázek co máte u přezdívky.... nevím... nerozumím tomu.

rakapka (autor tématu) 36 před 3 roky

Ano, loni to tu bylo, neděla to někdo jen mě, ale i dalším lidem, a asi jen tak pro zábavu.. Nový uživatel, evidetně prudič co si tak krátil čas. Byl adminem zablokován, od té doby byl klid.
Ted mi nedávno někdo vyblokoval jeden inzerát nezávadný, ale asi měl někdo problém s daným předmětem. Zveřejnila jsem znovu, snad bude klid. Když tak pořeším s adminem.
Problém je se tu vždy asmina někde dohledat... snad už nebude třeba...

poutnik 1 před 3 roky

za me je to putna a nabizej si co chces,
zaujalo me to tema, tak jsem se podival..
..a rekl bych, ze ma nekomu vadi cetky s politickou agendou