Zrušení inzerátu

Diskuze » Potřebuju poradit

svarovska (autor tématu) 0 před 4 roky

Dobrý den, chci se zeptat, jak mám zrušit inzerát, který jsem darovala, ale dárkyně mi doposud nevyjádřila zájem. Konkrétně - cca 20 km od mého bydliště paní poptávala jakékoliv věci pro miminko. Já to doma přebrala, nafotila a umístila na web jako nabídku, zda si z toho něco vybere. Ona mi jen odpověděla, že by ráda vše. Odvezla jsem jí to až domů, ale ani na jednu z mých 3 výzev neoznačila jednotlivé nabídky, telefon je nedostupný a já ji tak nemám mezi zájemci. Jenže mezitím se ozvalo několik dalších zájemců, které jsem musela odmítnout, protože věci už byly pryč. Teď když inzeráty smažu jako nepředané, budu vypadat jak trotl, který odmítá a přitom nedává nabízené. Nelze, abych tam nějak vložila finálního vlastníka sama? Díky Markéta

Lucinka 79 před 4 roky

Dobrý den, nedávno jsem řešila něco podobného, bohužel pokud není v seznamu zájemců, musíte to smazat s tím, že to vypadá, že jste nikomu nepředala, i když ve skutečnosti ano. Já takhle smazala asi 20 nabídek psala jsem ohledně toho dotaz do diskuze, jak onoho člověka označit, bohužel nikdo mi k tomu nic neřekl takže to asi nejde hezký den

Pavla 54 před 4 roky

Dobry den take jsem tak předala věci a inzeraty musela smazat .Pani se mi už neozvala . A ja naivně zmačkla majitel je někdo jiny a bum inzeraty byli smazane . Takže asi to tak funguje .