Připsaná věc + hodnocení daru, který jsem nedostala já

Diskuze » Potřebuju poradit

Jana (autor tématu) 71 před 4 roky

Dobrý den, prosím administrátora, zda je možné zrušit předání daru (PC) od paní, která mne označila jako obdarovanou a napsala i kladné hodnocení. Já bohužel žádný PC od ní nemám, nedostala jsem a ani jsem na něj nereagovala.
Děkuji předem a přeji hezký den. Jana

Pavla 54 před 4 roky

Musite napsat Adminovi take mam připsanou věc kterou jsem nedostala datovou kartu a neni to poprve co mi přišlo hodnoceni za nějakou věc co vubec nemam .Pěkny den

Jaroslava 2 před 4 roky

Dobrý den paní Jano, v množství zájemců, které se mi přihlásili na moji nabídku PC , jste byly 3 Jany, bohužel jsem se překlikla a hodnocení připadlo Vám. Není potom již možnost opravy, ale dle mého názoru je to banální záležitost. Stromeček jsem Vám předala a doufám, že spokojenost. Jaroslava

Jana (autor tématu) 71 před 4 roky

Paní Jaroslavo, to se může stát, já to chápu. Budu ale ráda, když to admin opraví už kvůli té rodince se kterou máte tak dobrou zkušenost. Jen se přiznám, že nevím, kam mu mám psát, tak jsem to napsala sem. Stromeček je moc hezký, ale dám jej těm starým lidem až v adventě, teď je u mne jen schovaný. Paní Pavlo poraďte mi, jakým způsobem mám admina kontaktovat? Děkuji Jana

Pavla 54 před 4 roky

Podivejte se na pravidla a je tam email tam napište do tydne Vam odpovi někdy delši dobu ale mě už jednou jednu věc odebrali co jsem ja nedostala takže napravit to jde

Pavla 54 před 4 roky

Nevim jestli to mužu tady napsat je to podpora@vsezaodvoz.cz doufam že bude všechno brzo v pořadku pani Jano

Jana (autor tématu) 71 před 4 roky

Paní Pavlo moc vám děkuji a zkusím mu napsat. Jana

Pavla 54 před 4 roky

Vubec neni třeba děkovat a určitě se to vyřeši pani Jano