Kontakt na osobu

Diskuze » Potřebuju poradit

Adepala (autor tématu) 2 před 5 roky

Dobrý den, potřebovala bych kontaktovat jednu osobu, psaly jsme si ohledně mého inzerátu, ale zboží v něm inzervané jsem darovala někomu jinému a když jsem inzerát uzavřela, zjistila jsem, že už se do konverzace nedá dostat a z profilu se kontakt zjistit nedá. V řešených otázkách jsem tento problém nenašla a zatím ji nechci "vyzvat" veřejně v diskuzi, protože ji jednak nemusí pravidelně číst, jednak by jí to nemuselo být příjemné a jednak bych tam musela uvést kontakt na sebe, který by viděli i všichni ostatní, a to dělám nerada. Ona sama momentálně žádné aktivní inzeráty nemá, abych jí napsala touto cestou. Nemám tedy, jak ji zkontaktovat, a velmi mě to mrzí, protože před uzavřením konverzace u zmíněného inzerátu jsme se na něčem domluvily a já bych ráda svoji dohodu splnila. Můžete mi někdo, prosím, poradit? Maily na podporu a info stále nefungují... Děkuji. A.P.

johkuhbaz 26 před 5 roky

Dobrého dne, jsem co se týká Vše za odvoz dost nováček, ačkoliv mu mám profil už delší dobu - nicméně mě napadlo - když se věc předá, tak se konverzace přesune do složky "archivní" - nenašla byste i tam kontakt na danou osobu? Aspoň já je tam vidím. Pokud Vám ale radím blbost, tak se omlouvám. Pěkné jarní dny, mjk

Martina 131 před 5 roky

A co si už při komunikaci na VšezaOdvoz předat někajý klasický kontakt telefon,email.Jinak asi opravdu budete muset čakat,až vystaví nějaký inzerát.

Adepala (autor tématu) 2 před 5 roky

Děkuju Vám za odpovědi, jste laskaví My jsme si právě žádný kontakt v rámci konverzace předat nestihly... takže v archivu si můžu přečíst naši veškerou komunikaci, ale to mi je k ničemu, žádný kontakt tam není. Jsem poučena pro příště... nějak mě nenapadlo, že nebude možné v komunikaci pokračovat, když se hlavní inzerát uzavře... i když to asi má smysl, k "chatování" máme jiné aplikace, že. Takže příště si raději měnit kontakty hned, musím na to dávat pozor. Je mrzuté, že ani maily na podporu a informace nefungují, no co už... zkusím ještě přemýšlet. Zůstávám s pozdravem

Ludmila Babijova 5 před 5 roky

Zkuste otevrit archivni zpravy a poslat ji tam dalsi zpravu. Melo by se ji to objevit jako ze ji prisla nova zprava i kdyz to bude mit v archivnich zpravach.

Adepala (autor tématu) 2 před 5 roky

Děkuju za radu - nevím, jaké možnosti máte u archivních zpráv Vy, ale já tam pod zprávami vidím pouze hlášku "V konverzaci nelze pokračovat, inzerát již není aktivní" a žádnou zprávu odeslat právě už nemůžu... pokud vážně víte, jak to udělat, napište mi to podrobněji, prosím