V rubrice ziskal mam napsano, ze jsem ziskala sedacku. Neni tomu tak. Psala jsem jako zajemce, ale n

Diskuze » Potřebuju poradit

Mama (autor tématu) 0 před 2 roky

Uz je to sice nekolik mesicu, ale znistila jsem to Ted. Udajne jsem ziskala sedacku, ale neni tomu tak. Co mam delat? Pokud by slo o Malou vec, neresila bych to. Mama

mysik 118 před 2 roky

Mne sa stalo to isté. Písala som pani, že som vec nedostala a aby mi zmazala hodnotenie. Hodnotenie zmazala ale pri darovanej veci stále svietim ako obdarovaná.

Maqi89 110 před 2 roky

Stalo se mi kdysi totéž ale z opačné strany: omylem jsem věc "přiklepla" jinému zájemci, který si ji ale nevzal. Pomohlo kontaktovat admina, který to napravil.

mysik 118 před 2 roky

@Maqi89 Admina som hneď kontaktovala a zatiaľ trpezlivo čakám na odpoveď.

Hana 30 před rokem

Dobrý den, dnes t.j. 21.3.2019 se mi stala tato věc: předávala jsem náušnice klipsy a dvě dětská trička paní LUCKY, omylem jsem ale tyto dvě přidělila paní Haně Brázdové. Nevím jak toto napravit, pokud by bylo řešení děkuji za vyřešení. S pozdravem Hana.

Hana 30 před rokem

Ještě tedy pro upřesnění, prosím aby darované věci pod těmito názvy: DARUJI DVĚ TRIČKA S DLOUHÝM RUKÁVEM a DARUJI NENOŠENÉ KLIPSY-NÁUŠNICE, které jsem dnes t.j. 21.3.2019 omylem přidělila paní Haně Brázdové byly přiděleny paní LUCKY. Děkuji moc za vyřešení. Hezký den Hana.

Tomáš 421 před rokem

Pomohlo by Vám pro začátek, než admin odpoví, kliknout v hodnocení na tlačítko "+ chci reagovat" a tam prostě napsat, že věc nemáte?

Hana 30 před rokem

Dobrý den, já jsem na to koukla, ale myslím že ten krok který píšete by měla udělat paní Hana Brázdová, která fyzicky ty věci nemá, ale jen omylem přidělené. V každém případě děkuji za info a Váš čas.

Tomáš 421 před rokem

ad Hana: promiňte - reagoval jsem na ten první, původní příspěvek, měl jsem to možná líp napsat U Vás je to samozřejmě tak, jak píšete.

Hana 30 před rokem

Děkuji Vám, však se nic neděje, od toho je zde ta diskuze, abychom si mohli nějak vzájemně pomoci. Děkuji za Váš čas.