špatná reklama

Diskuze » Negativní příhody

Petr Roubíček (autor tématu) 242 před 7 roky

reklama na podvodný produkt Tesla Saver ,nechápu proč taková reklama se zde zobrazuje možná Google to dává ,jedná se o podvod na úsporu elektriky 75% ,ve skutečnosti to jen ze zásuvky elektriku odebírá ,upozornila na to i ČOI jež před lety .

Monika Špoulová 101 před 7 roky

O této reklamě slyším poprvé, mně se taková reklama nezobrazuje.

Tomáš 421 před 7 roky

Pane Roubíčku, u zobrazování reklam nejvíc záleží na nastavení ve Vašem prohlížeči. Já se nejprve lekl, že tu reklamu tady někdo dělá nějakým inzerátem. Tak se mi ulevilo, že to není stín tohoto webu, ale zcela a úplně věc Vašeho soukromého prohlížení internetu. Třeba já nemám s doplňkem Adblock Genesis Plus reklamy žádné…

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Používejte adblock a nemusíte řešit reklamy.

I když u webů, jako je tento, je dobré je mít vypnuté. Je to pravděpodobně jeden z mála způsobů, jak se takový web uživí.

Tomáš 421 před 7 roky

"I když u webů, jako je tento, je dobré je mít vypnuté. Je to pravděpodobně jeden z mála způsobů, jak se takový web uživí."

Tato formulace mne na webech, kde blokuji reklamu, dokáže jen nadzvednout ze židle a nic víc. Když nakupuji, používám vyhledávač nebo osvědčené firmy. Reklamám se vyhýbám obloukem, protože dobré zboží reklamu nepotřebuje. Mimoto reklamu neblokuji na serveru, ale pouze ve svém osobním prohlížeči, tudíž mimo mne ji může vidět kdokoli a "prodělek" jde pouze ode mne.

Olga 17 před 7 roky

Petr Roubíček (autor tématu) 242 před 7 roky

Také znám Adbock a podobné věci vím ,že z reklam stránky fungují proto ho nepoužívám pokud se mi ,ale zobrazuje reklama na podvodné produkty tak uvažuji ,že ho začnu používat ,ale vše je jedno s druhým ,osobně nepoužívám ani Flash player nebo Javu .

Tomáš 421 před 7 roky

Vidím, že máte znalosti poměrně pokročilého PC-uživatele, pane Roubíčku. Tím víc jsem překvapen, že nevíte, jak technicky internetová reklama funguje (viz má první reakce) a že tento web nemá s obsahem podvodným/nepodvodným reklamy zhola nic společného.

Linux Debian 64 před 7 roky

@Tomas:

Tomáš 421 před 7 roky

errata (přehodil jsem slova): …tento web nemá s obsahem reklamy -
podvodným/nepodvodným - nic…
Pro neznalé a pro pana Roubíčka:
https://www.jaknainternet.cz/page/1745/reklama-na-internetu/

vilda1 34 před 7 roky