Paní LENKA zde bere zadarmo pak věci prodává!!!!

Diskuze » Negativní příhody

Marketa 446 (autor tématu) 4 před 7 roky

Paní Lenka (aknelxxx@seznam.cz) nic ji nedávejte ,zde věci přebírá zdarma,lidí ji v dobré víře věci darují.tváři se jak je chudá atd.a pak na inzertním portálu (baz..)prodává za nehorázné peníze!!!např.zde si od jednoho pána vzala autosedačku ,a tam ji prodava za 700,-kc!!!se slovy ,,kočárek nám ukradli a zbyla nám jen autosedacka'' nebo od paní Zdeny brala pyzamko a tam píše po naší dcerce'',to samé u triček a všeho dalšího.od paní Zdeny brala romantické knihy HARLEQUIN a tam je prodává za 150,-kc..a přitom paní Zdena je super,darovala tolik věcí,dobre i pořadí,když je potřeba,je moc ochotna..určitě a by se ani ji nelíbilo,,že její věci pak prodává... a je to fakt drzost,fakt mě štve,že jsem ji dala Sunar 600g,a ona pak po mě chtěla 80,-kc za malou 20 cm panenku,kterou jsem od ní žádala,pro svou dceru(a kterou beztak zase získala zde!!) Prostě hrůza ,radím Vám,tuhle ženskou NE,!!!to radši darujte do dětských domovů,nebo charit..budete mít lepší pocit..myslím že každý ,kdo je ochotným dárcem,určitě se mnou souhlasí.

Marketa 446 (autor tématu) 4 před 7 roky

Omluva za překlepy

Silvia 6 před 7 roky

Oooooo, no šikovná.

Linux Debian 64 před 7 roky

LOL Alespon ma smysl pro imaginaci a smysl pro humor

Linux Debian 64 před 7 roky

@marketo: a kolik ji je let ? Treba by jsme ji mohly pomoct najit praci, at uz HPP nebo DPP

Martina 131 před 7 roky

Ode mě má Petr medaily za zásluhy.

Věra 9 před 7 roky

Já mám občas stejné podezření jako Markéta, že někteří pak získané věci prodávají..... já se tedy musím omluvit, ještě jsem nic nedarovala, spíše získávám, ale opravdu jen pro svoji potřebu. Jsem hrozně ráda, že takovéto webové stránky existují.

Adéla Košťáková 13 před 7 roky

Já už jsem měla doma taky experty,kteří si vzali půlku věcí co jsem nabízela,nezabučeli,nechali si to ode mne naskládat dokonce do auta a ,když jsem viděla auto přervané věci od dalších lidí,málem mě kleplo jasný bazárníci. Jelikož mám po špatném přihlašování z fb dva profily,tak si to výtečníci nespojili a byli tak drzí,že po mě chtěli všechno i na druhém profilu ta už jsem jim s chutí oznámila,že jejich podnikání dotovat nebudu

Tomáš 421 před 7 roky

Dva profily - to není zas tak úplně špatný nápad…

michal 95 před 7 roky

Možností je více ,ale osobně bych to čekal ,že hodně uživatelů bere všude vše a pak to prodá je to obdoba práce ,neřekl bych nelegální možná nedobrá vůči darujícím ,ale dnes je všude jen velký kšeft příklad obuvník koupí boty za 100,- korun vám je prodá za 1500,- to také není moc košer nebo Pizza výrobní cena 20 prodejní 250,- ano také má náklady ,ale hlavně ohromný zisk

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Také jsem si před časem u jedné uživatelky všimla, že zde získala oblečení a bižuterii a následně dala inzeráty na bazoši.
PS: Potrefená husa nejvíce kejhá.

michal 95 před 7 roky

Příště bych jí prostě nic nedával pokud vím ,že věc obratem střelí ,můžu to rovnou prodat sám .

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

No taky se mi stalo, že jsem nějaké věci daroval na jiném portálu a pak je našel na aukru nebo bazoši. To bych ale potom nesměl darovat nikomu nic, abych nebyl překvapený a naštvaný.

Eva* 171 před 7 roky

Jak poznáme, která Lenka to je? Neuchovávám si staré emaily. Dejte sem prosím link na její profil. Děkuji.

Blanca Jonny Česneková 1 před 7 roky

Nechápu o co vám jde, pokud darujete, tak vám přeci musí být jedno komu a proč. Jasně, neníuplně fér, pokud nekdo ze sebe delá chudáka a že má věci pro svoje děti, ale na druhou stranu asi nebude bohatej, když místo zábavy a odpočinku shání věci na prodej. Tak bud nedarujte, nebo si to zkuste prodávat sami. To , že nekdo neco prodáva po stovkách, neznamená ,že to taky prodá. Česi jsou hrozne závistiví národ, zažila jsem nekolik situací, kdy lidi věci raději rozbili a vyhodili, než aby někdo jiný měl z toho užitek. Takže jestli je vám to potom líto, tak nedarujte, protože to neni od srdce, je to jenom póza.

Foy 6 před 7 roky

To jste asi dost mimo, Blanco. Myslím si, že většina lidí tu chce darováním určitého předmětu udělat radost někomu, kdo ho opravdu potřebuje nebo nějak využije. Rozhodně tu nikdo není zvědavý na lidi vychcaný jak mraky kterým jde jen o zisk

Petr Roubíček 242 před 7 roky

To jste tedy opravdu trefila paní Blanko je úplně jedno jestli stovky nebo kolik kusů skutečně prodá ,jde o to ,že je to překupník věci bere na kšeft ne pro sebe nebo někomu třeba kamarádce dát ,zkrátka je to ještě horší než pokud někdo něco dává a chce krabičku cigaret za věc .

Markéta Pochmanová 21 před 7 roky

nemůžu souhlasit s paní blancou, taky mě mrzelo, když jsem zjistila, že jsem darovala kočárek bazaru v berouně, samozřejmě si ani nepřijeli osobně, ale poslali kurýra. z takového darování člověk nemůže mít dobrý pocit, když chtěl dát zdarma věc někomu, kdo ji potřebuje a využije, a ten dotyčný si ji bude muset za peníze koupit v bazaru, který ji získal zadarmo. takže děkuji za informace o překupnících. taky je nechci podporovat.