Nesprávné hodnocení, velké zklamání.

Diskuze » Negativní příhody

Eva (autor tématu) 165 před 7 roky

Pokud nemohu dát negativní hodnocení po 4hodinovém zbytečném čekání, tak už na to kašlu. Přejdu na jiný server. Z 12 lidí, kteří měli dorazit, dorazili tři. Dnes to samé. Věčné vymýšlení, jak se zrovna v moment předání někdo zranil, náhle onemocněl nebo dítě onemocnělo apod.. Pokud dám negativní hodnocení, tak pro změnu výhrůžné emaily, nadávky. Sama mám dnes tak silnou alergii, že sotva vidím i dýchám a přesto jsem lidem chtěla udělat radost. Dostala jsem 2x neutrální hodnocení. Jednou dokonce od paní, které jsem předávala dar a dovolila jsem se jí dotknout, když jsem nedala za její chování pozitivní hodnocení, ale neutrální. Jednou pak neutrální od paní, která dávala věc mě a ani u předání nebyla. Pokaždé, když se na vzo vrátím, tak jsem jen zklamaná. Děkuji všem kteří měli tolik slušnosti, že ve smluvený termín dorazili, ráda jsem vás poznala. Kdo má u mě ještě věci zamluvené, tomu je předám. Další termíny sjednávat nebudu. Následně nabídky smažu. Server rozhodně již doporučovat nebudu.

Tomáš 421 před 7 roky

Ano. Server je vinen. Jen server.

Eva (autor tématu) 165 před 7 roky

Neřekla jsem, že server. Jen někteří lidé, kteří se na něm zdržují. Kdyby jste něco daroval častěji, věděl byste naprosto přesně o čem mluvím. Jak se říká- stokrát nic umořilo i osla. Z toho důvodu se tu zavedla možnost negativního hodnocení. Abychom odlišili ty slušné od těch druhých, nespolehlivých. Pokud ale já dostanu neutrální hodnocení, když někomu něco daruji nebo mnou udělené negativní hodnocení je změněno, pak to smysl postrádá. Nejedná se tu o pět minut pozdního příchodu, ale neustálé výmluvy, nebo následné slovní napadání, urážení. Pokud to sečtete, pak se jedná o např. celý měsíc naprosto zbytečně promrhaného čistého času, kdy dárce čekal, zda zájemce dorazí. Čas šel samozřejmě využít smysluplněji, než ho obětovat někomu, kdo si to vůbec nezaslouží. Takže se nedivte, že mě vyvedlo z míry, když jsem přišla i o tu jedinou možnost, jakou tu člověk má, jak se bránit.

Tomáš 421 před 7 roky

Vážně si myslíte, že žiji někde na Měsíci a nevím nic o životě nebo o dost tvrdém a hořkém zklamání? Hlavu hore, život jde dál, paní Evo!

Eva (autor tématu) 165 před 7 roky

Máte pravdu, život jde dál.

Pavla 10 před 7 roky

Paní Evo, pokud máte dojem, že na jiném serveru naleznete spolehlivější uživatele, tak se bohužel pletete. To co se Vám stalo, bohužel vypovídá o tom, jací jsou dnes lidé a jak si váží pomoci ostatních nebo něčeho co je "zdarma". Tento portál používám nárazově cca 3,5 roku a jednání uživatelů se rapidně změnilo k horšímu. Hodně věcí je mi líto vyhodit, na druhou stranu nemůžu všechno doma skladovat, to bych se brzo ani nepohnula. Uvědomuji si, že to co většinou daruji jsou věci, které samy o sobě nemají peněžitou hodnotu (nejde je prodat) ale když by si někdo měl danou věc koupit, tak je to významný výdaj na který třeba nemá. Dnešní písemná komunikace je většinou "mám zájem", "beru", "chci".... a pokud takovému člověku neodepíšu, tak je schopen mi po rezervaci nebo smazání inzerátu napsat, jak jsem si dovolila věc dát někomu jinému, že on si určitě napsal první a spoustu vulgarit. Jednou mě paní dokonce citově vydírala - napsala jak zůstala sama a když jsem jí odpověděla že už věc bohužel nemám, tak mi vyhrožovala že si mě najde a zmlátí, že jsem bezcitná mrcha a tak. To jsem dříve opravdu nezažila Přišly sice občas emaily plné hrubek, ale co, každý není jazykovědec . A byla tam snaha se slušně domluvit. K samotnému předání... Dříve bylo běžné, že pokud si někdo pro něco většího přijel (třeba nábytek nebo fuknční elektronika) tak pozdravil, poděkoval a třeba dal čokoládu. Nikdy jsem si o nic neřekla, ale většinou prostě ze slušnosti něco přivezli. Dnes na takovou osobu narazíte velmi velmi málo. Jen se v diskuzi řeší, jak si někdo dovolil o něco říct a že v profilu mají pro ty slušné napsáno co je potěší. A jak jsou chudáci ti, kteří nic nenabídnout znevýhodněni. To je obrázek dnešních uživatelů - jak zde i všude jinde.

Tomáš 421 před 7 roky

ad Pavla: Lépe bych to nevystihl.