Paní mi dala negativní hodnoceni

Diskuze » Negativní příhody

zuzana (autor tématu) 0 před 7 roky

Paní které jsem darovala vícero veci mi dala negativní hodnocení protože se ke mě nemohla dostat. To už ale není můj problem ze se lidi nejdříve nepodivaji na mapu než někam jedou ne?Volala mi já ji navigovala. I tak jsme s ní měla více práce než koláčů.. nebyla ani milá do telefonu a na místě předání mi ani nepoděkoval a este měla výhrady k tomu ze nemá plnou sestavu utěrek o které Mela zájem. Jenže ona úterka u mě rezervované vůbec neměla i tak jsme ji půlku sestavy dala protože mi ji bylo lito. A ona se mi pak osvědčí tím ze mi dá negativní hodnocení! Kam jsme to tu dospěli?! Mám doma nemocné dítě už tu praví kterou jsme do toho dala mi pěkně dala práci! A je mi lito ze to někdo jako paní Voriskova která jen přijímá dary neocení!

mysik 118 před 7 roky

Napíšte adminovi aby Vám hodnotenie vymazal pretože nieje opodstanené. Pani asi čakala aj tortu, že vôbec dorazila.

Eva* 171 před 7 roky

Napadlo mě, jestli nedošlo k nedorozumění. Někteří lidé si myslí, že stačí jen napsat a všechny věci, o které si napsali jsou automaticky jejich/ rezervovány pro ně. Proto do emailu rovnou píši, pro co konkrétně si přijet může a na co už mám jiného zájemce. Pravda, docela často se stává, že zájemce pak už nenapíše vůbec nebo napíše, tak to dejte někomu jinému, chtěla jsem všechno. Co na to říct.....Snažím se neztrácet nervy, ale je to náročné.