Alespalasman a ostatní podvodná jména

Diskuze » Negativní příhody

Slavek Simecek (autor tématu) 4 před 7 roky

Prosím,nevíte jestli už někdo dává dohromady trestní oznámení na toho zmetka? Rád se přidám a pokud to ještě nikdo nedělá tak bych to zkusil sám. URČITĚ TO PŘESÁHNE 5000 tak se tím policie snad bude zabývat.Pokud dostanou povolení k nahlédnutí do účtu tak se dozví přesnou částku docela snadno. můj mail panbagr1@seznam.cz nebo simecekmiloslav@gmail.com

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Podle mě to nikdo dohromady nedává.Vždy se to pouze rozvíří a pak to utichne.Ptala jsem se na polici ČR,tam mně řekli,že takových podvodníků je mraky,takže to znamená,že to sepíšou,odloží.V bance jsem se také ptala,dotaz na nesprávně odeslanou platbu je zpoplatněn,je vyšší než námi odeslaná částka.Jako soukromá osoba nic nezmůžu,pokud to ten z druheho uctu nebude chtít vrátit dobrovolně,nic se dít nebude.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Máte pravdu i ,když podvedených budou stovky tak s tím těžko někdo něco nadělá ,pokud ho zavřou ještě z daní mu platit léta drahý hotel cca 450,- za den

Martin Lejdar 1 před 7 roky

Dobrý den.
Podvodník ales.palasman@seznam.cz mne prostřednictvím svého inzerátu "notebook dědeček" nabídl za úhradu údajného poštovného 150,-Kč na č.ú. 1021412148/6100 zaslání starého notebooku pro mojí dceru. E-mail již nefunguje, avšak myslím si, že by Policie ČR mohla jednat, např., kdyby provozovatel těchto užitečných stránek podal trestní oznámení. Rád se připojím. Jsem po úraze páteře, proto nejsem schopen se na Policii dostavit osobně. Můžete mne kontaktovat na : magreen@seznam.cz

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
provozovatel těchto stránek se na policii obracet nebude, ale možná vaše parta lidí co zde podvedl pokud se domluvíte.

Podle podmínek webu platí:
8. Provozovatel je pouze zprostředkovatel mezi nabízejícím a poptávajícím za odvoz. Nepřebírá žádnou záruku za předané zboží a nenese také žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb Serveru. Provozovatel důrazně nedoporučuje posílání zboží poštou (zejména s platbou předem či na dobírku), což je jak proti smyslu serveru, tak i potenciálně riskantní pro obě strany.

S pozdravem Admin Márty

Linux Debian 64 před 7 roky

Nic ve zlém, ale různé špíny čekají na "blbce" (sorry, ale musela jsem to použít), kteří jsou tak naivně hloupí / hloupě naivní, že když vám namluví cokoli, vy mu to uvěříte !
Já když něco daruji, resp. levně prodávám, tak vždy uvedu - osobní odběr. Pokud trvají na poště, tak sice jim sdělím mé podmínky - poslání ceny + pošt. předem na můj účet a pak jim to až pošlu, ale pokud se jim to nelíbí, opět jim zopáknu - máte možnost osobního odběru, dejte mi vědět, kdy můžete přijet.
A hotovo.
Zkrátka, pokud špína dostane peníze nebo něco zadarmo, nečekejte, že se najednou špína změní na, já nevím co, nic mě teď nenapadá Prostě sami lijete vodu na mlýn a pak si stěžujete.
Ať se daří !

Annabellee 1 před 7 roky

Parazit se v lidumila nezmění. Parazitování je vlastně styl života a vnitřní přesvědčení. Kde jsou vhodné podmínky a hemží se to hostitely, tam se paraziti množí. Jedinou obranou jsou v tomto případě informace, zpětné vazby a hodnocení. Nebýt líný a nemávnout nad drobnou ztrátou rukou. Moudřejší v tomto případě nesmí ustoupit, ale každé svinstvo zveřejnit. Trestat sice není moc jak- je obecně známá dnešní tendence dělání viníka ze samotné oběti,že? Ale pravdivé informace a aktivní zájem být informován i informovat, což není tak těžké, je zatim jediná legální cesta dát naší lidskosti a lásce šanci přežít a množit se .