PODVODNIK NOTEBOOK DĚDEČEK-ales.palasman@seznam.cz

Diskuze » Negativní příhody

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

LIDI POZOR!!!!neposílat peníze na ucet 1021412148/6100 mail ales.palasman@seznam.cz,JE TO PODVODNIK A ZLODĚJ,MÁ VICE PROFILU!!!!!

Aleš Palasman
0 0 0
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Město: Bochoř (mapa)
Vloženo: před 9 měsíci
Zobrazeno: 951x


a

Aleš Palasman
0 0 0
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Město: Tachov (mapa)
Vloženo: před 5 dny
Zobrazeno: 1420x

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Taky jsem se nachytala,už nikdy více.jen se divím,kde se bere ta drzost.

majda 1 před 7 roky

To snad ne. Poslala sem mu penize na postovny. Noooo manzel bude pekne rvat
proc tohle ty lidi vubec delaj ?

Helena Jarchovská 4 před 7 roky

Taky jsem naletěla. Vypadal seriózně :-/

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

koukám že pan je vysmáty předražená pošta od ix lidi a na učte ma behem dne cca 2tdiky pane zloději

Helena Jarchovská 4 před 7 roky

Dá se s tím něco dělat? Trestní oznámení nebo tak?

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

ano když nas bude vic což asi je,sdilejte prosim pro ostatni at na čislo učtu kč neposilaji

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Už jste někdo psal pánovi na email,co zde nabízel pomoc v této drzé věci?

Lucie 28 před 7 roky

Taky jsem v tom - bohužel

Lucie 28 před 7 roky

Stejne číslo účtu má Klára Maurenzova !!!!!!!!

Odrin 9 před 7 roky

Nejlepší je podat trestní oznámení. Nejlépe hromadně a do škody zahrnout i promarněný čas. Dotyčná osoba se pak nestačí divit.
Číslo účtu je na Equa bance, což je česká banka a v každé české bance si můžete založit účet jen na své jméno, takže policie nebude mít sebemenší problém hříšníka identifikovat. Většinou ale stačí jen pohrozit žalobou. Pokud má dotyčný všech pět pohromadě, tak vám raději pošle částku zpátky. Stále mu ale nejspíš zbyde slušná částka od lidí, co se na něj vybodnou...

Helena Jarchovská 4 před 7 roky

Nemám tušení, jak se podává hromadná žaloba, ale šla bych do toho. Naštěstí částka není tak velká, avšak kdybych mohla z mateřské rozhazovat stovky, trávím čas na jiných serverech, než "Vše za odvoz". Ať je alespoň viníkovi studno.

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Já bych do toho šla taky.Já tam zítra odpoledne ,vezmu s sebou vše co k tomu mám.Byť budu vypadat jako trubka,ale neva.

Andrea 1 před 7 roky

Me se tohle stalo take, lidi jsou zly,ale bylo to panovi co obral stovky lidi a v castkach od 3000 do 5000tis, podali jsme trestni oznameni,je to jiz 2 roky a i kdyz nas bylo dost doted nikdo nic neresil a my bez penez. Kdyz jsem se byla na obvodu ptat rekli,ze to resi nic vic. Maj to u pr....proste neresej,pak,ze pomahat a chranit..a jeste mi rekli , ze banka muze zverejnit info jen soudu,exekutorovi,danim...jinak nesmi ani policii tak kam to speje...a soud si hned kazdej rozmysli radim neposilat kc dopredu protoze policie nic nedela a my jsme za ***

Petr Roubíček 242 před 7 roky

To jsem měl štěstí chtěl jsem mu peníze také poslat ,ale pak jsem si řekl to může být podvod ,jinak kromě policie mě napadá firma na pohledávky.

Eva* 171 před 7 roky

Andreo, tak proč to nedáte k soudu?

(smazaný uživatel) 35 před 7 roky

Mně se tohle stalo na jiném serveru, poslala jsem předem peníze a paní pak přestala komunikovat, byla to tisícovka, na policii mi nejdřív řekli, že do 5 tisíc je to jen přestupek, teprve až nad 5 tisíc s tím mohou něco dělat. A pak mě kontaktovali, že paní je v podmínce za podvody a že když je v podmínce, stačí i ta tisícovka a paní může skončit ve výkonu trestu.... Z banky té paní měli výpis, tak zjistili, že opravdu jsem jí peníze poslala já ze svého účtu na ten její, a pozvali ji k výpovědi na náš Obecní úřad, a paní mi peníze nakonec vrátila zpátky na účet ! Tím chci říct, že má smysl, aby každý, kdo poslal někomu na účet peníze to řešil, protože celková škoda bude určitě nad 5 tisíc, příp. ten podvodník může být v podmínce a pak stačí opravdu jen stovka !

miky3670 5 před 7 roky

také se hlásím,panu Palasmanovi jsem před týdnem poslal 150 korun za poštovné-nootebook od té doby nekomunikuje

Simoleonka 1 před 7 roky

Taky jsme naletely. Nejde o 150 Kč ale o princip. Prosím podvedene, kteří to nechtějí nechat jen tak pošlete mi email: annabelllle@seznam.cz

Daniela 1 před 7 roky

Ahoj všem.Taky jsem tomu šmejdovi poslala 150kč.nikdy se mi nestalo,že by mě někdo takhle "vojebal" takže mám na něj pořádnej vztek.Nejhorší je,že pokud je to nějakej trestně neyzodpovědnej 14 letej smrkáč,tak s tím nenaděláme bohužel nic.A co se týče č.ú tak ty peníze si mohl nechat poslat na účet známýho apod.Ale určitě to stojí za hromadnou žalobu,jen nevím jak se taková žaloba podává,nemám s tím zkušenosti.Přesně tak,nejde o 150kč,ale o princip.Když nad tím každý mávne rukou,tak ten šmejd si bude jenom mnout ruce.

Odrin 9 před 7 roky

Trestní oznámení se dá podat písemně, ale lepší je ústně na pobočce policie ČR, kde vám řeknou co a jak. Vemte si sebou všechny důkazy které mate (výpis z účtu, konverzaci, apd.). Není to žádná věda, zvládne to každý. Jen to zabírá čas, který ne každý chce obětovat.

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

při trestním oznámení ,policajti zjistí majitele účtu,jde též dohledat i něco dalšího,nechci to tu zvěřejňovat,nevím zda se mě to povede,ale pokud ano dohlásím na polici ČR.Možná by stálo pána požádat o dobrovolné navrácení peněz.Asi to bude bezvýsledné,ale po podaném trestním oznámení,bude mít záznam.To by si měl uvědomit.

Lenka Slezáčková 5 před 7 roky

už jsem na mail annabelllle@seznam.cz odeslala další komunikaci opět jde o blbých 150kč ale pokud nás bude víc osáne to požadované částky- jsem ráda,že se toho někdo ujal a bude se to řešit

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

prosim všechny podvedené,zdali by napsali pánovi co me kontaktoval ohledně také podvedení diky...jeho email...klacek2006@seznam.cz

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

kdo je ten pán,co Vás kontaktoval?jak se vám ozval.pardon,jsem už asi nedůvěřivá.Hlavně aby se nám tady v tom neangažoval taky sám podvodník.Opravdu velké pardon.

Petr 4 před 7 roky

Dobrý den, jsem jeden z dalších podvedených co naletěl a email klacek2006 patří ke mě . Poslal jsem také 150 Kč na učet 1021412148/6100 panu Robinu Stéblovi co nabízel kontaktní gril.
Z IP adresy v hlavičce emailu komunikace s ním (když komunikoval) jsem zjistil že má IP adresu 77.236.206.224 patřící poskytovateli připojení Edera sídlící v Pardubicích IP name 206-224-natro2-ws.edera.cz .
Díky komunikaci s paní Evou byla jedna z jeho dalších pseudo Ales Palasman a na netu jsem našel mobil, který udal u jednoho inzerátu tel. 721862294 inzerát https://elektro.bazos.cz/inzerat/70545079/Gril-sencor.php
Dokážete podle tohoto návodu kouknout na IP adresu ze které s vámi komunikoval po mailu ? http://blog.ijacek007.cz/Navody/jak-zjistit-adresu-odesilatele-emailu Pošlete mi prosím na muj email jeho emailovou adresu + nick + IP z hlavičky emailu + částku o jakou vás obral. Zkusíme dát dohromady seznam podvedených, celkovou sumu (nad 5000 součtem už je to trestný čin) a zkusil bych případně prolustrovat IP adresy a nicky zda neodkryjou něco dalšího. Pak bychom mohli dát hromadnou žalobu, sám tedy moc volného času na běhání po soudech a policii nemám, ale případně jsem schopný připravit podklady pro někoho, kdo ten čas mít bude, co vy na to annabelllle@seznam.cz ?

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Jo ten grill na Bazos jsem také viděl zřejmě operuje na více místech .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ještě prodává telefon oba inzeráty jsem mu tam označil

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Pane Petr děkuji za vysvětlení a ještě jednou se omlouvám za nedůvěru.Je vidět,že pán co nás podvedl je opravdu zdatný a pokud operuje ještě na jiných místech ,může nás podvedených opravdu dost.Pošlu Vám potřebné informace.

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Pane Petr děkuji za vysvětlení a ještě jednou se omlouvám za nedůvěru.Je vidět,že pán co nás podvedl je opravdu zdatný a pokud operuje ještě na jiných místech ,může nás podvedených opravdu dost.Pošlu Vám potřebné informace.

Petr 4 před 7 roky

Blbý je, že tímhle způsobem může vydělávat dál, je strašně jednoduché založit nový email, znovu se zaregistrovat na inzertním portálu a tahat z lidí peníze, takže doufám, že se podaří co nejdříve něco podniknout. Zkoušel jsem psát email i na jeho poskytovatele připojení, ale ikdyž vím, jak asi bude znít jejich odpověď, zkusit jsem to musel.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Už vám někdo odepsal od té společnosti

vlasta 10 před 7 roky

Dobrý den, dostal jsem se na internet az nyní.
Od Vás tu mám zprávu ohledně notebooku jako první, kávovar je již zamluven.
Pokud je o Toshibu tedy ještě zájem, tak mi prosím zašlete celou Vaši adresu kam bych jej měl zaslat.
DOporucene do ruky jako krehke dle vahy to vychazi na 150 kč, pokud tedy ok, cislo uctu je 1021412148/6100 ja ihned jak zaeviduji platbu,ci staci jen ofotit potvrzeni,tak budi odesilat a Vam sem pak zaslu cislo baliku,pro sledovani zasilek.
Prvotne tedy tu adresu, s pozdravem,Doksa
---------- Původní zpráva ----------
Od: Daruji za odvoz
Komu: michal.doksa@seznam.cz
Datum: 3. 2. 2017 17:55:44
Předmět: Odpověď na inzerát :Toshiba a kavovar i já byla mezi

vlasta 10 před 7 roky

/App_Themes/Default/Images/non_avatar.jpg
Dobrý den, mám problém s Vaším klientem, který používá účet č.: 1021412148/6100, na internetu vystupuje pod jménem Aleš Palasman a e-mailovou adresou ales.palasman@seznam.cz, tento klient je podvodník, který na internetu prodává různé zboží, za které chce platbu předem a přitom žádné zboží nezasílá a po zaplacení již nekomunikuje, prosím o radu, jak mohu a mám postupovat, aby se mi mnou zaslaná částka vrátila.
Petr Jermář
Dobrý den,

jedinou cestou je podání trestního oznámení na Policii ČR, která zahájí vyšetřování. Banky nemají žádnou pravomoc do platebních transakcí jakkoliv zasahovat. Nemohou platby stornovat ani vracet, neboť jim nepřísluší role policie ani soudu.

Pro bezpečné bazarové nakupování na internetu doporučuji používat výhradně služeb Aukra či Ebay, kde vidíte historii prodávajících a jejich hodnocení ostatními kupujícími. V případě podvodu navíc tyto portály nahrazují kupujícím škodu, neboť ručí za kvalitu obchodního prostředí. Nakupovat od zcela neznámých lidí bez historie s často falešnými profily je nerozumné, není-li možné osobní předání. Riziko podvodu je značné. Zárukou není ani nákup na dobírku, kdy Vám v balíku může přijít cihla.

tak co jdeme do toho??? Ráda se ujmu sepsání.. pokud máte zájem tak dejte vědět a pokud už to někdo dělá tak kdo? děkuji

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Držím palce snad vám to vyjde ,již ho nebo ji nahánějí na hodně webech