pozor neposilat kč na učet 1021412148/6100-aleš palasman-notebook dědeček

Diskuze » Negativní příhody

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

pozor neposilat kč na učet 1021412148/6100-aleš palasman-notebook dědeček,v pondeli prej balik poslal,inzerat je furt aktualni-nenaletťe a neplate-vyhodite kč z okna a pan se při zajmu 10 a vice lidi za poštu 150kč obohacuje

Petr Babšický 2 před 7 roky

lukasgolas@seznam.cz
Pokud tedy m áte zájem, cislo uctu je 1021412148/6100, jak zaeviduji platbu, staci klidne jen ofotit, tak odesilam. Pote sem zaslu cislo baliku, s pozdravem, Golas ....je to levák...taky 150,-Kč

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
po mém ověření má zde uživatel účet již zablokovaný. Navíc tento server slouží na darování věcí ne obchod, proto prosíme nikomu zde neposílejte žádně peníze. a už vůbec ne předem. Má rada pro obchodování na jiných serverech jako jsou bazary je budto osobní předání a nebo poslání na dobírku
S pozdravem Admin Márty

Irena Kurková 1 před 7 roky

Dobrý den, takže pan/í přešel na sbazar.cz brigitapierova@seznam.cz Česká Lípa - prodával Notebook Acer Aspire 5715Z za 500kč s poštou 550kč, domluva skrz email vše v pořádku číslo účtu 1021412148/6100 peníze sem zaslala 13.2.2017 a už žádná odpověď na emaily.
S pozdravem Kurková Irena

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Nic předem neplatit !!!!

Jaro Třináct 36 před 7 roky

Ani dobrírka není bezpečná, může tam být cihla... (editováno adminem)

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
ano v tom máte sice pravdu, ale je menší pravděpodobnost toho, že vás někdo podvede už si s tím musí dát větší práci a podle váhy a tvaru se dá občas podvod odhalit než si balíček převezmete.
S pozdravem Márty

Eva Buschacher 2 před 7 roky

k tomuto cislu uctu byl email klaudie machackova a je na portalu daruji za odvoz

(smazaný uživatel) 134 před 7 roky

Pane Roubicku, psal jsem na ten email, a neexistuje. Napada mne, ze jste ke svoji grafomanii a touze na vsechno reagovat jeste pridal fantazirovani.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pane Ondro na který email myslíte pokud ten obsažený v odkazu je možné ,že ho již zrušil a má již jiný zametá stopy , ale odkaz mi ještě funguje tak v tom rozhodně nefantazíruji

vlasta 10 před 7 roky

/App_Themes/Default/Images/non_avatar.jpg
Dobrý den, mám problém s Vaším klientem, který používá účet č.: 1021412148/6100, na internetu vystupuje pod jménem Aleš Palasman a e-mailovou adresou ales.palasman@seznam.cz, tento klient je podvodník, který na internetu prodává různé zboží, za které chce platbu předem a přitom žádné zboží nezasílá a po zaplacení již nekomunikuje, prosím o radu, jak mohu a mám postupovat, aby se mi mnou zaslaná částka vrátila.
Petr Jermář
Dobrý den,

jedinou cestou je podání trestního oznámení na Policii ČR, která zahájí vyšetřování. Banky nemají žádnou pravomoc do platebních transakcí jakkoliv zasahovat. Nemohou platby stornovat ani vracet, neboť jim nepřísluší role policie ani soudu.

Pro bezpečné bazarové nakupování na internetu doporučuji používat výhradně služeb Aukra či Ebay, kde vidíte historii prodávajících a jejich hodnocení ostatními kupujícími. V případě podvodu navíc tyto portály nahrazují kupujícím škodu, neboť ručí za kvalitu obchodního prostředí. Nakupovat od zcela neznámých lidí bez historie s často falešnými profily je nerozumné, není-li možné osobní předání. Riziko podvodu je značné. Zárukou není ani nákup na dobírku, kdy Vám v balíku může přijít cihla.

tak co jdeme do toho??? Ráda se ujmu sepsání.. pokud máte zájem tak dejte vědět a pokud už to někdo dělá tak kdo? děkuji

Lucie 1 před 7 roky

Hezký den,
také se hlásím jako poškozená - posláno 150,- jako poštovné...
K trestnímu oznámení se velmi ráda připojím. Pojďme do toho, je to sice jen malá částka, ale všichni pracujeme, aby jsme ji vydělali a tento podvodník si sedí doma a námi vydělané peníze doslova krade... Když si vezmu, kolikrát jsem řekla dcerce, že jí toto nekoupím, protože na to nejsou peníze ... a tokovému člověku je nacpu do chřtánu!?

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Je to hrozné no nevím co dělat takových podvodníků je mraky v tv bylo nějaká podvodnice měla 20 účtů a vytahala z 322 lidí asi čtvrt milionu ,jenže na ní došlo dostane asi tak 8 let ,pokud je částka malá třeba dvacet tisíc tak nevím záleží jestli to někdo dotáhne k soudu .

Denis Makolli 1 před 6 roky

Dobrý den já jsem paní z Facebooku na stejný inzerát poslal za notebook 15 set Kč Pošlete mi prosím kontakt na vás a zajdeme to ohlásit na policii svině zlodejska

Moše 49 před 6 roky

Lidi, to jste skutečně na palici, když se tak naivně, ne-li debilně domníváte, že FUNKČNÍ NOTEBOOK kdekoli, seženete za 500 nebo 1500 Kč ???? Leda, když jej seženete v bazaru na aliexpresu, nebo jak se to jmenuje to šikmooké, čínské tržiště

Za 1500 se dá jakž-takž pořídit veliký PC, i to bez monitoru, jen case - skříň.
Notebooky, ať už nové nebo bazarové, jsou vždy x krát dražší, než zmiňované veliký PC.
Fakticky, při své hlouposti snoubené naivitou a s ubohou vidinou koupit levně a kvalitně, nenapadá mě nic jinýho než - dobře vám tak !
...hloupý kdo podvádí, hloupější, kdo se nechá podvést...

Kdyby jste se zde na foru/v diskuzi alespoň poradili, že jestli se dá vůbec za tu a tu cenu pořídit takový a takový PC/notebook, tak by vám určitě někdo poradil.
Co jste si říkali, když jste mu platili: jsem to ale já pan úžasňák, objevil jsem supr notebook za ještě suprovější cenu ?
To jste si říkali ? V tom případě znovu - dobře vám tak !
Aneb - nejsme tak bohatí, aby jsme kupovali levné věci...

Eva* 171 před 6 roky

Moše, musíte být velmi zatrpklí a nešťastný člověk. Je dobré lidem důvěřovat. Budete se divit, ale kolikrát lidé skutečně dávají funkční ntb i zdarma! Zkrátka nemají hluboko do kapsy a koupili si lepší.

Moše 49 před 6 roky

Eva: ntb funkční a zdarma, budiž. Ale funkční ntb za 500 nebo 1500 Kč, s platbou předem, to je na první pohled podvod.
S počítačema dělám denně, takže mám přehled co ano a co ne a za kolik Je potřeba používat hlavu, výhru zkoušet v loterii, ne v inzerátech
A zatrpklý nejsem, ale díky za "péči" :p

Judith 35 před 6 roky

Já bych taky ráda poslala do světa svůj starý ntb za pár stovek, ale s tou nutnou podezřívavostí dnes už nemá smysl něco takového ani inzerovat.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

navrhnul bych adminum tento shitstorm zavrit.