Telurinka

Diskuze » Negativní příhody

0077ivka (autor tématu) 21 před 4 měsíci

Je zde paní jak uvádí samoživitelka se 4 dětmi, která to má těžké a poptává věci pro své 4 děti. Chtěla jsem jim udělat radost na Vánoce a něco jí nabídnout . Mám ve sklepě několik krabic věcí, které bych probrala a udělala dětem radost. Přes několik urgencí nereaguje. I když to mám nyní časově dost náročné. Co by pro děcka člověk neudělal. Loni jsem paní pro dcerku poslala 13 kg kostek lega a jiné věci pod stromeček. Jaké máte s paní zkušenosti vy? Škoda kvůli dětem.

Petr_B 1 před 3 měsíci

Neočekávejte ani vděk ani žádná jiná očekávání nebo Vaše představy, ne že by třeba nechtěli ale mohou mít úplně jiné starosti.

Petr12321 1 před 3 měsíci

Já jsem dotyčné taktéž nabízel pomoc s téměř novými (z toho přes 60% ani jednou nenošenými) značkovými věcmi pro děti na oblečení a dodnes neodpověděla, takže má smůlu - dostala to už jiná samoživitelka.

Tomas121 1 před 3 měsíci

Mě přijdou poptávky někdy dost trapné. Mnohdy poptávají něco, co se tu vyskytuje v hojné míře, stačí jen prolistovat inzeráty a odpovídat.

MarkétaR 11 před 3 měsíci

ani není nutné prolistovat, máme tu vyhledávací políčko a filtry podle kategorií