Otazka za 100 bodu - k cemu slouzi informace v mem profilu?

Diskuze » Negativní příhody

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 2 roky

A) aby si je zajemce radne precetl a posoudil, zda je v jeho moznostech si veci vyzvednout
B) aby si zajemce o vec napsal a nabizel terminy vyzvednuti mimo me casove moznosti uvedene v profilu
C) aby si zajemce o vec napsal, dostal rezervaci a pak chtel vyzvednout mimo cas uvedeny v mem profilu - po mem upozorneni casto nevyzvednuto bez omluvy.
Tak vam nevím, ale prevazuje B+C, asi nestojim zajemcum o precteni profilu anebo psany text radne nepochopili.
Je mi neveselo z toho, jaky maji zajemci k darcum pristup......

NoxArt 6 před rokem

Myslím, že spousta lidí profil nenavštíví a nepřečte. Většina lidí nečte, zkušenost z provozování eshopu

helena 41 před rokem

naprosto chápu, paní Jankovičovou, mám ty samé problémy a těch lidí je tolik, že jsem dávání silně omezila dost často mám chuť úplně přestat, protože , to že se lidi o dávajícího naprosto nezajímají, a vadí jim jakákoli věc něco udělat, vyjma snad napsat "chci",považuji za aroganci, protože jistě každý z nás má kolem sebe několik kontejnerů, kam muže věci klidně odnést a nemusí ztrácet čas psaním a někdy nekonečnýma komunikacema, které někdy nikam nevedou, možná si toto někdo z těch arogantních lidí přečte a situace se zmnění, kéž by, hned by bylo dávaní veselejší a stále zadarmo

helena 41 před rokem

ad NoxArt - proto asi také konstruktéři tohoto webu zařídili, že info napsané v profilu darujícího se ukáže, když člověk klikne u inzerátu na Mám zájem, a to přímo nad polem, kam se píše vzkaz darujícímu. Takže už se ani nemusíte podívat do profilu, přímo na vás info o předání vyskočí (kde, kdy, za jakých podmínek), ale jak píšete, lidi nic nečtou. Je to fakt hrůza.

Karatela 7 před rokem

Lidi nečtou pořádně ani inzeráty,natož nějaké další instrukce. ...