Alex Svoboda a Jitka Hvězdová

Diskuze » Negativní příhody

Ivi (autor tématu) 9 před 3 roky

Alex Svoboda si u mě objednal překapávač na kávu. Na smluvené místo nedorazil.
Dala jsem mu neutrální (šedé) hodnocení s textem: čekala jsem skoro dvacet minut. zájemce o překapávač nepřišel..
Alex Svoboda mi napsal zprávu do konverzace: Alex Svoboda. před 4 týdny.
Paní kde jste byli, já jsem tam byl ale jelikož nemám mob.internet nemohl jsem s Vámi spojit?
a včera NEGATIVNÍ hodnocení od Alexe Svobody: Alex Svoboda. před 24 hodinami. Slušně jsem se omlouvil,Paní i přes to dala mi negativ.
Celé jednání mi přijde neomalené, lež, že mi nenašel a další lež, že se omluvil a negativ.
...................
a poslední dobou se to asi množí, vidím to i u jiných inzerujících..
Já mám 4 negativy, jeden od Alexe Svobody a tři od Jitky Hvězdové.
Ta si u mne objednala tři věci do akvárka. Nepřišla si pro ně. Po mých urgencích (několika, jestli mám zrušit rezervaci) napsala, že odvezla tatínka do nemocnice, tak že později. Souhlasila jsem. Ale na jejím profilu jsem viděla, že si objednává a hlavně přebírá další věci. A já dala další inzeráty a paní Jitka Gvězdová se o ně přihlásila s tím, že si je odebere. Asi jsem ji měla nechat přijít. Já ale napsala, že už u mě má objednáno, tak aby si to odnesla všechno. A to byla chyba. Dostala jsem za ty tři objednané věci tři negativy. Tak jsem své neutrální hodnocení také změnila na negativy. Ale jak se takovýmhle lidem bránit.
Zablokovala jsem je. Je to následek lockdownu, že se chovají lidi takhle falešně?



Ivana Jank 117 před 3 roky

Dobry den, bohuzel delate stejnou chybu jako ja, kdy jsem tez od nespolehliveho odberatele obdrzela negativ. Nesmite davat hodnoceni, aniz jste vec predala, to se vam pak mohou mstit. V pripade ,ze nevyzvedne, nesmite predat, ale dat pouze negativ!!!! Pak vam nemuze on dat na oplatku take negativni hodnoceni. Zkuste napsat adminovi....ja take byla nastvana , ale pak jsem to neresila. Bohuzel jsou zde i zlí lide, podvodnici apod. ale to je vsude.

Ivi (autor tématu) 9 před 3 roky

dobrý den, děkuji za radu pro příště. vidím to tu, jak se lidé mění, nebo sem nalezli zlí lidé. děkuji.

Jitka Hvězdová 1 před 3 roky

Dobrý den,
paní Ivy lže! Hlavně uvádí Prahu 10 a pak musíte až do centra k nár.divadlu! Tatínka mám stále v nemocnci, sestru též, bojuje již potřetí s rakovinou a paní je takto nechutně zlá a prolhaná! Když jsem jí oznámila že je Pštrosova ulice pro mě opravdu hodně z ruky, pendluji teď mezi domovem, prací a nemocnicí, tak mi ještě vynadala! Přebírám si věci, které mám po cestě, ale Pštrosova ulice určitě není na Praze 10, vy podvodnice jedna!

Ivi (autor tématu) 9 před 3 roky

si snad ze mne děláte legraci. jaká praha 10?
s vašima lžema bych vás chtěla vidět naživo, protože s někým takovým
jsem se ještě nesetkala. copak nevíte, že existuje archiv diskuze?

Ivana Jank 117 před 3 roky

Ivo. On profil a hodnoceni J.H. hovori za vse. ( Nejvic jsem se nasmala, jak vycitala darcum, ze ji nezavolali a pritom nemeli jeji telefoni cislo, zatimco ona jejich ano. To si normalni clovek nevymysli . 👎) Takze to hodte za hlavu a nereste, nema to cenu se rozcilovat. 😄

Ivana Jank 117 před 3 roky

Navic se staci podivat na inzerat z te doby ( pred tremi tydny) kde je uvedeno vase bydliste- Praha 1.

Ivi (autor tématu) 9 před 3 roky

ano, stále mám bydliště Praha 1. to je viditelná a snadno ověřitelná lež.
jen mi to hlava nebere, že můžou být lidi takhle falešní. to je na léčení.
a děkuji vám. už sem raději nevstoupím.

Lucinka 79 před 3 roky

Ivi: já tedy nevím, ale já u Vás na profilu vidím předání u divadla 🤷🏻‍♀️😅 a k paní Hvězdové se více vyjadřovat nebudu, viz příspěvek Ivany 😀😀😀

Ivi (autor tématu) 9 před 3 roky

děkuji.

Lucinka 79 před 3 roky

Jinak moje rada do budoucna je totožná s Ivanou - pokud zájemce nepřijde, nedá vědět, ignoruje atd, udělit negativní hodnocení bez předání. Přeji pevné nervy 😁😁😁

Tsfat 69 před 3 roky

Lucinka ma v tom už praxi, protože jí to rychleji píše, než myslí (na to nemá dostatečné IQ, o EQ ani nemluvě)

Lucinka 79 před 3 roky

Tsfat: nechcete si prosím léčit své komplexy už na někom jiném? Že Vás to baví 🤦🏻‍♀️😃

Andy 81 před 3 roky

@ Lucinka Lucko baví a bude bavit, dokud dotyčný bude vědět, že se dočká reakce. Jsou lidé, kteří nikdy nedokáží"vydýchat", že jim někdo dal negativní hodnocení 😉 Na tom přece stojí a padá celá jejich prestiž😎...jak málo stačí je štěstí, že? ( Omlouvám se za příspěvek mimo téma)