Dárkyně Boudoffka

Diskuze » Negativní příhody

Ivana (autor tématu) 0 před 3 roky

Domluvila jsem se s touto dárkyní na čase předání, adresu jsem získala až na druhý dotaz. Po příjezdu na místo jsem zjistila, že je to panelák a paní mi nedala ani své jméno, ani telefon. Na zprávu zde už nereagovala. Takže jsem jela přes půl Prahy zbytečně... a nemůžu ani dát negativní hodnocení.

Rena 2 před 3 roky

Dobrý den, uvedená paní se již tady probírala v příspěvku ,,arogance a podvodné jednání uživatele KAT BOND", jedná se o stejnou osobu, která tady vystupuje a má více profilů.

(smazaný uživatel) 1 před 3 roky

ano je to tak, pani rada strida jmena a avatary...
sama sem si na neco psala, ze mam prijet ten den, to sem prosvihla, dalsi termin, jedine zitra...

Alena z Prahy 19 před 3 roky

nechápu, co z toho dotyčná má...když přeci nic nezíská, pokud správně chápu?

HaLenka 4 před 3 roky

Dobrý den, předevčírem jsem paní napsala zprávu, odepsala okamžitě, včera jsem si věc vyzvedla. Takže u mne bez problému. U paní jsem byla po druhé, byla doma přesně na čas a okamžitě mi to předala. Jen tady nepíše hodnocení ani mi neodklikla že jsem majitelkou věci. Jinak s ní nemám nejmenší problém, se mnou komunikuje skvěle.

nikola čiperová 1 před 3 roky

paní jsem psala na naušnice pred 5 dny a paní nebyla ani schopúná mi odepsat treba ze je to rezervované a zadna komunikace

Alena z Prahy 19 před 3 roky

to se mi stalo asi u 5 lidí také....

blixen 6 před 3 roky

Dobrý den. Od paní Kateřiny jsem dostal již dvě či tři věci a pokaždé na mé maily reagovala a byla na dohodnutém místě. Já taky (a v předstihu, samozřejmě), takže nebylo potřeba nic dodatečně řešit.

Ivana: Dle její přezdívky musí být velmi těžké tipnout si její jméno, že?

niky: Není povinností dárců oznamovat zájemcům, že věc někomu zarezervovali. V tomto postupu je vše zcela v pořádku.

Míň zpěněné žluči vám všem přeji.