Děkuji Janny

Diskuze » Negativní příhody

dedekxxl (autor tématu) 6 před 3 roky

Děkuji Janny, že mazanec na kterém jsme se domlouvali darovala někomu jinému bez slovíčka omluvy. Prostě přestala na mne reagovat. Asi sbírá hlavně body a neohlíží se. Karel

Janny 2 před 3 roky

Dobrý den, pod nickem dedekxxl jsem s Vámi nekomunikovala, psal jste mi pod dalším Vašim nickem Karel Nezbeda, delší dobu jste nereagoval a tak jsem dala dalšímu zájemci, nedomluvila jsem se s Vámi na žádném předání. Na předešlou nabídku sušenek jste reagoval slovy,,mám zájem a beru vše“. Vy máte víc profilů a víc nicku, takže hamty, hamty, ať mám víc než tamty.....Věci, které nabízím jsou věci, které mám navíc, nebo už je nepotřebuji. Nože jsou výhra v soutěži receptář prima nápadů a pánvička a škrabky výhra z Vitany. Je toho hodně, co jsem vyhrávala. Klidně jsem nabízené věci mohla prodat na jiném serveru, kde některé mé věci taky končí. Tady trofeje, spíš lidi rozčilují a není to žádná výhoda pro dotyčného. Jsem moc ráda, že jsem tady potkala moc milé a příjemné lidičky, které opět ráda uvidím na rozdíl od Vás. Doufám, že je to můj první a poslední takový případ. Game over dedekxxl allas Karel Nezbeda, klidně napište i další Vaše profily, abych věděla s kým mám tu čest

Karel Nezbeda 11 před 3 roky

Vážená, je hodina než se člověk dostaneznova k PC tak moc ? Ptala jste se kdy přijdu , to jsem napsal a vy jste se odmlčela. Profily máme dva, určitě, možná že na ně nejsem sám, do toho je vám prd. Jste tak naivní, že si myslíte že má každý jen jeden ? Kdo ví jak to patláte vy. Taky jsem vás měl za slušnou. Psi se prý taky brání útokem.

Marketa 32 před 3 roky

janny to chce klid, na neco podobneho uz sen narazila take , bohuzel je tu hodne takovych lidi

Ivana Jank 117 před 3 roky

Nevim, ale prijde mi normalni mit jeden profil. V opacnem pripade to beru jako podvod na me a takovemu cloveku bych nic nedala. I kdyz jsem setkala spis s tim, ze si hrabosi delaji nove profily kdyz maji moc nahrabano nebo spatne hodnoceni a na puvodni profil uz nechodi. Proste to berte tak, ze jsou zde slusni lide a pak různí vykukove. 🤔

Janny 2 před 3 roky

děkuji Markétce a Ivance za podporu, moc mě to pomohlo

Karel Nezbeda 11 před 3 roky

Milé dámy, řešíte dva profily. Nepředpokládám, že používáte jeden profil jako pracovní a ten samý jako soukromý. Stejně vybíráte komu věc dáte. Mně připadá horší napsat " ráda vám to daruji, přijedete zítra?" a potom se neozvat ani na výzvy a darovat věc jinému bez omluvy. A sušenky, - žádné jsem nežádal ani nedostal.

0077ivka 21 před 3 roky

Dobrý večer všem zúčastněným, já mám naopak s paní Janny velmi dobré zkušenosti a obdivuji , že daruje takových věcí zcela nových. Chce pomoci lidem, kteří to potřebuji a udělat druhým radost. Tak teď budu očekávat od Vás co najdete na mě. Takže všem v dnešní době pevné nervy a hlavně zdraví, to je teď nejdůležitější, než získat nějakou věc zdarma.

Karel Nezbeda 11 před 3 roky

Vážené dámy, dobrý den, taky s vámi velmi dobré zkušenosti, jen mi vadí některé jednání a následná arogance. Jestli vám na mně něco vadí, dejte nás na černou listinu. Řeknu i dětem (4) ať vás nekontaktují , protože většinu vyřizuji já, neboť jsem v důchodu. S úctou Karel